додому Новини Офісний диван: як вибрати функціональний та стильний виріб

Офісний диван: як вибрати функціональний та стильний виріб

573

Ретельно спланований та грамотно втілений дизайн відіграють важливу роль у створенні позитивного враження, залученні партнерів та відвідувачів, а також сприяють процвітанню компанії загалом.

Водночас важливо не лише вибрати кольорову гаму підлоги, стін і правильну систему освітлення, але й правильно розташувати всі декоративні елементи та меблі. Саме завдяки їм дизайн приміщення виглядає довершеним та естетичним.

Розміри офісного дивану

Перед тим як купити офісний диван https://amebli.com.ua/divany-dlya-ofisa/ варто визначитися з його розмірами, включно з довжиною, шириною і висотою. Всі ці параметри важливо враховувати під час вибору виробу. Також важливо правильно розрахувати розміри кімнати, кількість співробітників і частоту відвідувань. Велику увагу варто приділити висоті спинки та глибині сидіння, які часто збігаються за значенням. У випадку високої спинки глибина сидіння зазвичай становить 60 см, забезпечуючи щільне прилягання спини користувача до дивану. З низькою спинкою рекомендується глибина сидіння від 100 до 125 см. Також необхідно враховувати розміри дверних отворів, щоб забезпечити можливість пересування виробу за потреби.

Типи диванів для офісу 

У офісних приміщеннях можна встановлювати різні типи м’яких меблів, кожен з яких має свої переваги та особливості:

  1. Стандартний диван (прямий): класичний варіант, який гармонійно виглядає у будь-якому офісі.
  2. П-подібний: ідеальний для кутів та центральних частин кімнати. Виріб дозволяє гарно поділити простір на зони, однак він вимагає достатньо вільного місця.
  3. Кутовий: підходить для зон, де стандартні дивани не помістяться. Цей тип ефективно розмежовує простір та вміщує більше людей, однак виріб має великі габарити.
  4. Диван + крісло: складається з основного дивану та додаткового крісла. Підходить для будь-якого офісного приміщення.
  5. Канапа: компактний варіант, зазвичай без спинки та підлокітників. Модель ідеальна для невеликих приміщень.
  6. Криволінійний диван: найкращий вибір для кімнат з нестандартною формою стін або кутами. Він також допомагає гармонійно зонувати простір в офісі.

Загалом розташування м’яких меблів має велике значення, і вибирати конкретну модель варто враховуючи перш за все габарити та особливості приміщення.

Конструкція та наповнювач офісного дивану

Конструкція дивану може бути двох видів: монолітна та секційна. Перша не дозволяє змінювати розмір та форму виробу. Водночас як секційна конструкція має таку функцію, що дає можливість максимально раціонально використовувати простір приміщення. Є два основних підтипи:

  1. Жорсткі: конфігурацію можна вибрати під час покупки, проте змінити її після цього неможливо.
  2. Вільні: дивани можуть трансформуватися, наприклад додавати або переміщувати секції.

Однак, неабияк важливо враховувати і тип наповнювача. Латекс вважається якісним і дорогим варіантом, водночас як поролон більш доступний, але менш надійний матеріал. Також рекомендується вибирати наповнювачі з кількома шарами, адже такі вироби більш зручні та довговічні.