Головна Новини Один із найбільших екстрим-парків у Західній Україні відкрили у Тернополі

Один із найбільших екстрим-парків у Західній Україні відкрили у Тернополі

503

vlcsnap-2015-08-31-18h00m23s179У парку «Топільче» відкрили екстрим-парк, де скейтери, ролери, бейміксери можуть займатися екстремальними видами спорту. Майданчик обладнали спеціальними конструкціями, вони виготовлені з матеріалів, що мають витримати екстремальні навантаження. На відкриття парку з’їхалися близько 40 спортсменів із різних регіонів України.

Один із найбільших екстрим-парків у Західній Україні відкрили у Тернополі. Він багатопрофільний і тут можна займатись численними екстремальними видами спорту.

– Скейтбордінг, велобледінг, інші види екстремальних видів спорту – можна приходити, самому кататись, не обов’язково, аби була команда. Це можна робити як в скейт-парку, будь-де. Це дуже популярно, набирає розвитку в світі, давно проводяться світові змагання. Ми бачимо, що сноуборд – став олімпійським видом спорту. Це такий стабільний, динамічний розвиток цієї категорії спорту, – розповідає учасник змагань, один з ініціаторів створення екстрим-парку в Тернополі Леонід

На відкриття парку приїхали близько 40 спортсменів із різних регіонів України, зокрема з Івано-Франківської, Львівської, Хмельницької, Київської, Харківської, Тернопільської областей. Новий майданчик учасники оцінили на відмінно.

– Я в багатьох парках був, мені цей дуже сподобався, хороший. Мені найбільше подобається гранбокс і парилка, найкращі для мене конструкції. Прикольний парк, – говорить  учасник змагань з Чернігова Женя.

Екстрим-парк займає площу 20 на 40 метрів. Майданчик планують ще дооблаштувати освітленням, аби кататися ввечері, а також камерою відеоспостереження.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here