Головна Новини Однокімнатну квартиру у Теребовлі від держави отримала 20-річна Олена Піх

Однокімнатну квартиру у Теребовлі від держави отримала 20-річна Олена Піх

5446

Однокімнатну квартиру у Теребовлі отримала двадцятирічна Олена Піх. Дівчина – сирота. Вона перебувала на обліку громадян, які потребували покращення житлових умов. Нове житло вдалось купити за державні гроші.

20-річна Олена Піх народилась у Великій Березовиці, та вже десяток років живе у селі Хмелівка Теребовлянського району. Кілька років тому дівчина втратила матір. Свого часу вивчилась на фармацевта, зараз працює в одній з аптек Теребовлі. Однак про власне житло донедавна могла лише мріяти.

– Я надіятися не могла, що в 20 років я зможу отримати свою власну квартиру. Це для мене приємно. Я не могла надіятися на таке, – розповідає Олена Піх.

Олена отримала ключі від квартири, придбаної коштом держави. Дівчина перебувала на обліку громадян, що потребували покращення житлових умов.

Квартира, яку отримала Олена Піх, однокімнатна, загальною площею понад 20 квадратних метрів, з капітальним ремонтом та новою сантехнікою. Придбана за кошти субвенції з державного бюджету, її вартість понад 300 тисяч гривень.

Упродовж кількох останніх років держава виділяє гроші на забезпечення дітей-сиріт квартирами та допомогу багатодітним сім’ям будинками сімейного типу.

– Ми відкрили таких 3 будинки сімейного типу. І одночасно вже кілька десятків сімей сиріт скористалися можливістю отримати у свою власність, як Оленка, таку от квартиру, – каже голова ТОДА Степан Барна.

Торік на ці потреби в область було спрямовано більш, як 3 мільйони гривень. Цьогоріч субвенція з держбюджету становить 7 мільйонів 60 тисяч гривень. За ці кошти для шести осіб з числа дітей-сиріт вже придбано дві трикімнатні соціальні квартири у Тернополі, а в районах області — ще три однокімнатні квартири та одна двокімнатна

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here