Головна політика Очільники Тернопільщини про розпад коаліції

Очільники Тернопільщини про розпад коаліції

361

vlcsnap-2014-07-25-17h37m52s224Коаліційної більшості у Верховній раді немає через вихід із неї УДАРу та Свободи. Як наслідок, через 30 днів, якщо не сформується нова парламентська коаліція, можливо оголосять дострокові вибори. Прем’єр-міністр, який представляє покинуту в колишній коаліції “Батьківщину”, подав заяву про відставку уряду. Сьогодні своє бачення загальнодержавних подій висловили представники названих політичних сил, які займають керівні посади на Тернопільщині.

Рішення про вихід із парламентської коаліції своєї політичної сили очільник Тернопільщини свободівець Олег Сиротюк підтримує. І наполягає на проведенні дострокових виборів.

– Ми розуміємо що після Революції гідності, після розуміння того, що в Верховній раді залишилося дуже багато депутатів, які представляють антиукраїнські політичні сили, які по даний час здійснюють підтримку терористів і сепаратистів зброєю, фінансуванням, іншими можливостями. Ми розуміємо, що Верховна рада в такому форматі, яка вона є, ми не можемо називати її Верховною радою українського народу, – вважає представник ВО “Свобода”, голова Тернопільської ОДА Олег Сиротюк.

Перший заступник голови ОДА Іван Крисак, який представляє Батьківщину, у свою чергу нарікає – із його політичною силою в парламенті, розформовуючи коаліцію, не порадилися. Саму ж ідею оновлення Верховної Ради підтримує.

– Вважаю, що трішки було зарано, або неузгоджено зроблено вчорашні заяви. По крайній мірі звучати повинно би бути так, що ми, учасники коаліції за європейський вибір, усвідомлюєм, що потрібно перевибори Верховної ради, але не відмовляємося від свого курсу. Що ми всі як один готові працювати в Верховній раді до тих пір, поки не буде вибрано нову, будем підтримувати всі ініціативи Кабінету міністрів, будем підтримувати всі ініціативи по ліквідації терористичних груп і агресії російської на території України і так дальше і так дальше, – говорить представник ВО “Батьківщина”, перший заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here