Головна Новини Очікуване дербі “Ниви” та ФК “Тернопіль” у І лізі, найімовірніше, не відбудеться

Очікуване дербі “Ниви” та ФК “Тернопіль” у І лізі, найімовірніше, не відбудеться

325

vlcsnap-2014-07-30-18h25m06s114Очікуване дербі “Ниви” та ФК “Тернопіль” у І лізі найімовірніше не відбудеться. Найближча очна зустріч тернопільських футбольних команд – матч ІІ туру, запланований на суботу, 2 серпня. Втім, через фінансові труднощі у “Ниви” гра із ФК “Тернопіль” під неабиякою загрозою.

І ліга Чемпіонату України з футболу вже триває, а “Нива” й досі жодного разу не зібралася. Причина – невирішене питання із фінансуванням клубу. Матч І туру зелено-жовті, маючи за суперника Чернівецьку “Буковину”, перенесли. Тим часом ФК “Тернопіль” на виїзді відіграв у нульову нічию проти криворізького “Гірника” та здобув перше очко у І лізі. У ІІ турі передбачено тернопільське дербі “Ниви” та “Тернополя”. Втім, чи відбудеться воно – поки загадка.

– Ми готові, чи перенесуть нам цю гру, чи будемо грати, чи не будемо грати, як воно буде, ми не можемо зараз рішати, тому що ми знаєм, не дай Бог то ні одній команді, щоб застало як нашу команду, як “Ниву” застала така ситуація, – розповідає головний тренер ФК “Тернопіль” Василь Івегеш.

Президент “Ниви” Автанділ Мдінарадзе поки у Києві, вочевидь, у пошуку можливостей порятунку команди. ФК “Тернопіль” тим часом зосереджується на тренуваннях.

– Сьогодні ми плани не змінюєм, будем працювати, ну якщо не буде ігри, або її перенесуть, то я думаю, що ми всерівно в п’ятницю зіграєм спаринг, з першим, другим складом і на суботу неділю їх розпустимо. Отакі плани в нас на ці дні до підготовки до цієї гри. Шкода однозначно, що бачите така ситуація, невизначеність, і не знаєм як готовитись, що буде. Ну, я думаю то не вина тої команди, нарікати не будем на них, думаєм, що закінчиться всьо добре, – говорить Василь Івегеш.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here