додому Новини Об’єднані навчальні заклади, виплата військовим та посмертні звання: що проголосували на сесії...

Об’єднані навчальні заклади, виплата військовим та посмертні звання: що проголосували на сесії міськради

643

Тернопільським військовослужбовцям, які повертатимуться додому з важкими пораненнями, щомісячно виплачуватимуть пенсії. Таке рішення ухвалили депутати на двадцять шостій сесії міської ради. А ще вирішили об’єднати два навчальні заклади. Які саме, знає Тетяна Скиба.

На 26-ій сесії міської ради десятьом військовослужбовцям присвоїли звання “Почесний громадянин міста Тернополя” посмертно. Крім цього, в рамках програма “Турбота” депутати ухвалили рішення щомісячно виплачувати грошову підтримку постраждалим військовослужбовцям. А в медичних закладах їм забезпечать максимальну кількість послуг з реабілітації.

Також під час сесії депутати внесли зміни у програми “Забезпечення обороноздатності військових формувань Тернопільського гарнізону”, “Охорони навколишнього середовища”, а також бюджету. Гроші додатково спрямували на розвиток спорту, соціальної політики, на заходи територіальної оборони тощо. Аби підтримати тернопільських підприємців, майно яких знищене або пошкоджене внаслідок військових дій, у міській раді зменшили ставку плати за землю та податок на нерухоме майно.

Зміни відбудуться і в освітній галузі – депутати ухвалили рішення про злиття двох закладів – Тернопільської гімназії імені Івана Франка та технічного ліцею. Відтак, учні з 1 вересня продовжать навчання у своїх звичних приміщеннях. Новий навчальний заклад буде називатися Тернопільським академічним ліцеєм «Українська гімназія» ім. І.Франка Тернопільської міської ради. А об’єднання цих двох освітніх установ, на думку ініціаторів, сприятиме створенню кращих умов, забезпечення доступності та якості освіти для учнів.