Головна Головні Обвинувачені у вбивстві Віталія Гнатишина попросили пробачення у його батьків

Обвинувачені у вбивстві Віталія Гнатишина попросили пробачення у його батьків

2353

22 листопада у справі вбивства Віталія Гнатишина відбулося судове слухання. Обвинувачені попросили пробачення у потерпілих. Але чи пробачили їх батьки, які разом із втратою сина втратили і сенс життя?

Михайло Гнатишин пригортає портрет свого сина Віталія. В живу притулити кровиночку до серця чоловік вже не зможе. Все через трагедію, яка сталася 30 червня. Тоді батьки Віталія Гнатишина вперше відпустили свого сина на дискотеку для святкування двадцятиріччя. Це була остання вечірка для Віталія.

Андрій того вечора був на святкуванні разом із Віталієм Гнатишиним. Розповідає, коли компанією уже збирались додому, в якийсь момент до них підійшли хлопці і почали бійку. Потерпілий переконаний у такий спосіб незнайомці самостверджувались.

Вони відчували свою фізичну перевагу і кричали: “Кому ше?”, “Що, вам мало?”.  

Це відео із камер спостереження. Загиблий Віталій Гнатишин у білому одязі. Спочатку б’ють одного із його друзів, потім Віталія. Від другого удару хлопець падає у кущі. У цей час один із дебоширів витягує пістолет і компанія хлопців тікає у різні сторони. А коли повернулись, побачили непритомного друга.

За 9 днів після бійки, Віталій Гнатишин помер у лікарні. Відео – один із речових доказів у справі вбивства Віталія Гнатишина. Перше судове слухання по суті відбулось у міськрайонному суді 22 листопада. Обвинувачені – Сергій Терендеха та Володимир Біляшевич. На попередньому судовому засіданні для них обирали міру запобіжного заходу. Терендеха перебуватиме під вартою. Біляшевич – два місяці під домашнім арештом. Сергію Терендесі – інкримінують – хуліганство скоєне групою осіб та умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть. Володимиру Біляшевичу – інкримінують статті за: погрозу вбивством, – хуліганство із застосуванням вогнепальної або холодної зброї та носіння вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу. Обоє обвинувачених свою винну визнали частково і у залі суду попросили пробачення у потерпілих за скоєне.

Цього разу для Сергія Терендеха обрали міру запобіжного заходу – під вартою до 19 січня 2019 року. Наступне судове засідання призначили на 12 грудня.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here