додому суспільство Облдержадміністрація привітала працівників TV-4

Облдержадміністрація привітала працівників TV-4

448

Свято радіо, телебачення та зв'язку об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, режисерів, операторів та всіх тих, хто присвятив своє життя електронним засобам комунікації та зв'язку. Одні з них щодня приходять в оселі завдяки телебаченню та радіо, розповідаючи чим живе країна, інші залишаються поза кадром чи радіоефіром. З нагоди Дня працівників телебачення, радіо та зв’язку заступник голови Тернопільської облдержадміністрації за високу фахову майстерність нагородив відеооператора нашого телеканалу Антона Киричука.

Антон Киричук, відеооператор телекомпанії "ТV-4": "Я на телеканалі "TV-4" працюю приблизно півтора року. Це робота дуже цікава, ти  зустрічаєш нових людей, буваєш в різних місяцх. За цих півтора року, я побував вже в багатьох країнах світу, це Польща, Сербія, Хорватія, Боснія і Герцоговина. Я дуже радий, що працюю на цій роботі".
 
Юрій Желіховський, заступник голови Тернопільської ОДА: "Я дійсно від щирого серця, від всіх колег з адміністрації Вас вітаю з професійним святом.  Бажаю Вам всіх гараздів, щоб у Вас все лагодилося, а форма відома: щоб з радістю йшли на роботу і з такою радістю поверталися додому. Міцного Вам здоров'я та Божого благословіння".
 
Генеральний директор телекомпанії "TV-4" Юлія Винокур отримала почесну грамоту від Національної ради з питань телебачення і радіомовленя. Такі нагороди вручають небагатьом.
 
Михайло Зубик, представник Національної ради з питань телебачення та радіомовлення: "Така грамота вручається не кожен рік, я думаю, що за моєї пам'яті, а я вже 10 років працюю, то це вже 5 така грамота. Тим більше, що колектив Вш отримав таку грамоту. Почесною грамотою нагороджується Винокур Юлія Миколаївна за значний особистий внесок у розвиток телебачення та з нагоди Дня телебачення, радіо та зв'язку. Голова Національної ради Володимир Манджосов".
 
Юлія Винокур, генеральний директор телекомпанії "ТV-4": "Я сьогодні отримала таку нагороду, мені дуже приємно, я вдячна, думаю, що ми на правильному шляху, що від кожного з нас навіть тут на місцевому рівні залежить яким буде телебачення для наших глядачів чи тут в Тернополі, чи в Києві, чи по всій Україні. Я б хотіла привітати всіх колег з телеканалу "TV-4", тих, хто за кадром працює, а їх більшість, натхнення Вам, успіхів, творчості".
 
Михайло Зубик, представник Національної ради з питань телебачення та радіомовлення: "Ми впродовж року висловлювали сподівання, що ліцензію на цифрове мовлення  отримає ще одна славна телекомпанія "TV-4". Тішимося, що ці надії і сподівання збулися, і ми можемо вітати Юлію Миколаївну, а в її особі весь колектив чудовий, працьовитий, творчий колектив з тим, що Ви вже незабаром, через тиждень-два  отримавши на руки ліцензію вже зможете працювати в цифровому стандарті. І не тільки подавати якісну картинку, а й якісно наповнювати змістом".