додому спорт Обласний етап чемпіонату з пожежно-прикладного спорту триває у Тернополі

Обласний етап чемпіонату з пожежно-прикладного спорту триває у Тернополі

378

Обласний етап чемпіонату з пожежно-прикладного спорту розпочався сьогодні у Тернополі. Помірятися силами приїхали команди рятувальників з усієї Тернопільщини. Демонструвати свою професійну майстерність у непростих та видовищних змаганнях будуть 19 команд, загалом близько 150 учасників.

Андрій Медвідь працює в пожежно-рятувальній частині Кременця уже два роки, одночасно чоловік професійно займається спортом. Без фізичної підготовки рятувальником бути важко.

Андрій Медвідь, начальник караулу ДПРЧ м.Кременець: "Я розраховую звичайно на перемогу, та й змагання проводяться для покращення майстерності серед пожежних, тобто під час пожежі ми використовуємо ручні драбини щоб краще ними управляти проводять саме такі змагання".

Подолання стометрової смуги перешко, підйом штурмовою та висувною драбинами у вікно третього та четвертого поверхів учбової башти, пожежна естафета та бойове розгортання, –  такі нелегкі завдання доводилось виконувати учасникам обласного чемпіонату з пожежно-прикладного спорту.

Олександр Дворецький, заступник начальника ДПРЧ №1 Тернополя: "Всього є кілька етапів змагань і кожен етап включає в себе ті елементи повсякденної роботи, які ми виконуємо при виїзді на будь-які надзвичайні події. Такі змагання вкрай необхідні, бо вни показують вишкіл наших працівників, в процесі щоденної підготовки вони удосконалюють свою майстерність, вміння, для того, щоб рятувати людей і надавати їм допомогу".

За учасниками змагань, кожним їх рухом, пильно спостерігали судді. Найбільше до уваги брали швидкість, спритність і точність.

Роман Губіцький, заступник головного судді обласного чемпіонату з пожежно-прикладного спорту: "Спорт безумовно впливає на підготовку самих пожежних, підготовка йде до робіт на висотах, в задимлених приміщеннях, все, що стосується роботи пожежного рятувальника".

За підсумками обласного чемпіонату сформують збірну області, яка представлятиме Тернопільщину на Всеукраїнських змаганнях з пожежно-прикладного спорту.