додому здоров'я Обласна дитяча лікарня від небайдужих тернополян отримала 3 інфузомати вартістю більше 30...

Обласна дитяча лікарня від небайдужих тернополян отримала 3 інфузомати вартістю більше 30 тисяч гривень

583

Обласна дитяча лікарня вкотре отримала обладнання від небайдужих тернополян. Сьогодні лікарні подарували три інфузомати вартістю більше 30 тисяч гривень. Два апарати направлять у відділення інтенсивної терапії, ще один – у відділ для недоношених дітей. Організували благодійну акцію близько 30 тернополян. Медики ж кажуть, ці апарати допоможуть врятувати дитячі життя.

5  місяців знадобилося ініціативній групі тернополян, аби зібрати необхідну на інфузомати суму. Організовували благодійні акції, зі скриньками збирали гроші на вулиці, долучали своїх друзів і знайомих. Грошима до доброї справи долучилися також підприємці тернопільського ринку.
Як результат – три нові апарати отримала обласна дитяча лікарня.

Ігор Базар, тернополянин: "Ми вирішили себе проявити у цьому житті себе таким чином, що зберемо кошти і апарати, так звані інфузомати купимо для новонароджених діток для того, щоб вони були здорові. Непогану суму зібрали. У нашому місті дуже приємно, що люди до таких проблем долучаються".

Інфузомат – це апарат для дозування лікарських засобів для новонароджених дітей. Ці діти потребують особливого догляду і лікування. У Тернопільській обласній дитячій лікарні новонароджених виходжують від 500 грам. Одних знань і вмінь медперсоналу замало, бо необіхдні також ліки і сучасне обладнання.

Алла Філюк, заступник головного лікаря з медичної частини Тернопільської обласної дитячої лікарні: "Лікарня потребує абсолютно усіх апаратів. Це є апарати і штучної вентиляції легень, і пульсоксиметри, бо цю всю апаратуру потрібно оновлювати. Вона у нас, на жаль, не відпочиває. Вона працює круглодобово, круглорічно. Так, як працює і лікарня. В умовах сьогоднішнього, на жаль, недофінансування лікувального закладу ми змушені звертатися до волонтерів, до небайдужих людей з тим, аби допомогли нам виходжувати діток".

Добрі справи ініціативної групи не завершилися купівлею цього обладнання. Молоді люди вже планують і наступні проекти.

Ігор Базар, тернополянин: "Я знаю, що коштів постійно на щось не вистачає. Що це буде я не можу сказати, але я знаю, що апарати першої необхідності можуть бути куплені завдяки тому, що ми знову можемо долучитися до збору коштів".

Приєднуватись до благодійності закликають небайдужих тернополян, уся інформація у соціальних мережах.