додому здоров'я Обласна дитяча лікарня отримала благодійну допомогу від небайдужих тернополян

Обласна дитяча лікарня отримала благодійну допомогу від небайдужих тернополян

400

Обладнання на суму 39 тисяч гривень, а це кардіомонітор, пульсоксиметр та центрифуга, ініціативна група людей передала відділенню інтенсивної терапії новонароджених. Ця медична техніка справді надзичайно потрібна, визнають медики: таке обладнання мали, але давно не оновлювали через брак фінансування.

Вони збирали гроші на вулицях, на ринку, серед підприємців. Два місяці ініціативна група тернополян працювала у вільний час для того, щоб допомогти хворим дітям. Наймолодша учасниця акції – Власта. Попри юний вік дівчинка сама зібрала 5 тисяч гривень.

Власта, 6-річна тернополянка: "В любому місці, от біля Тараса Шевченка, всюди, всюди, я ходила і збирала гроші. Які не хотіли давати, то я казала, хай буде, що поробиш, а другі, які давали, то я навпаки дякувала їм, що вони тоже допомогають діточкам".

Гроші тернополяни здавали не активно, зізнаються учасники проекту "Здорові діти". Однак, пропри це, за 2 місяці вдалось назбирати понад 100 тисяч гривень.

Володимир Куций, тернополянин: "Ці кошти ми збирали два місяці, в сумі назбирали 104 тисячі гривень, з них 39 тисяч з них пішли на Тернопіль, закупивши обладнання на 35 тисяч сьогодні, і ще через два тижні приїде ще обладнання".

Обладнання на майже 40 тисяч гривень, а це кардіомонітор – апарат, який буде показувати життєві функції дитини, пульсоксиметр, – визначатиме рівень кисню в крові та центрифуга, яка потрібна для аналізу крові, подарували відділенню інтенсивної терапії новонароджених обласної дитячої лікарні.

Алла Філюк, заступник головного лікаря з медичної частини Тернопільської обласної дитячої лікарні: "Звичайно, воно покращить значно виходжування, лікування наших новонароджених діток, а особливо мені приємно, що є такі небайдужі люди, які зуміли це зорганізувати і звичайно всім тернополянам, і не тільки, які підтримали і долучились до збору коштів".

Добрі справи ініціативної групи не завершилися купівлею цього обладнання. Молоді люди вже спланували наступний проект. Волонтери збиратимуть гроші для дітей, хворих на ДЦП. Приєднуватись до благодійності закликають небайдужих тернополян, уся інформація у соціальних мережах.