додому Новини Обладнання для дитячої лікарні та пам’ятник вчителю – лідери голосування “Громадського бюджету”

Обладнання для дитячої лікарні та пам’ятник вчителю – лідери голосування “Громадського бюджету”

662

7 листопада закінчилося голосування за проекти “Громадського бюджету”, які втілюватимуть у 2018 році. За кількістю голосів тернополян визначать переможців – 6 великих, які розраховують на мільйон гривень, та 11 малих проектів, на реалізацію яких піде по сто тисяч гривень.

Вибір зроблено. Тернополяни успішно проголосували за проекти “Громадського бюджету Тернополя”, які втілять у наступному році.

– 7 листопада опівночі закінчилося голосування за проекти “Громадського бюджету”. Загалом за цих два тижні проголосувало 5,5 тисяч тернополян, тобто статистика залишається така сама як і минулого року за кількістю підтримки. Вони віддали свої голоси трохи більше, ніж 6,5 голосів, – розповідає начальник відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ Тернопільської міськради Мар’яна Зварич.

На сьогодні за рейтингом голосування підтримку серед тернополян отримали 6 великих та 11 малих проектів.

– Загалом можна виділити сьогодні таких два безумовно лідери. Перший проект – “Допоможи малюку народитись здоровим”, який набрав 1100 голосів. І другий проект – це є пам’ятник вчителю, який теж набрав поза тисячу голосів, – каже Мар’яна Зварич.

Серед інших великих проектів – кіномайстерня, центр молодіжного дозвілля, оновлення глядацького залу УД “Перемога”, мультиспортивний майданчик для дітей та молоді “Чемпіон”. Серед малих проектів – осередок олімпійської боротьби, міжнародний мистецький фестиваль”Ї” – 2018 , “контейнери для благодійності”, локація здорових людей та інші.

– Вони всі йдуть за рейтинговою системою, тобто переможці. Автоматично система сама визначила ці проекти, які будуть переможцями. Ми маємо ще залишок коштів, тобто проектів переможців можемо визнати більше.

Уже завтра офіційно у міській раді представлять переможців “Громадського бюджету Тернополя”.