Головна Новини Обговорити ситуацію із друком “зайвих” бюлетенів зібрались депутати Тернопільської обласної ради

Обговорити ситуацію із друком “зайвих” бюлетенів зібрались депутати Тернопільської обласної ради

402

vlcsnap-2015-10-21-19h15m56s187Обговорити ситуацію із друком “зайвих” бюлетенів зібрались і депутати Тернопільської обласної ради. Сесія кворуму не зібрала, тож обрали формат обговорення.

Сесія Тернопільської обласної ради збиратись не мала. 15 жовтня депутати п’ятого скликання провели п’ятдесят друге засідання та попрощались. Проте сьогодні зібрались у екстреному порядку – для обговорення ситуації із “зайвими” бюлетенями, яка склалася у Тернопільській області. На зібрання депутати зібрались із півгодинним запізненням. Реєтрувались у письмовому вигляді, бо поламалась система голосування “Віче”. Зафіксовано було присутність 39-ти депутатів, кворуму не було, тож сесію визнали неправомірною. Замість позачергового засідання вирішили провести громадське обговорення.

Керівництво видавництва, що друкувало бюлетені запевнило, що того дня пластини вже почали знищувати за участі членів Тернопільської міської територіальної виборчої комісії. До знищення бракованих бюлетенів перейти не встигли, адже люди, що прийшли на підприємство, перевали їх роботу та зупинили засідання. Власне бачення ситуації, що склалась, вкотре висловили учасники події, долучились депутати, члени виборчих комісій, правоохоронці.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here