![Знімок екрана 2023-11-15 о 16.35.40](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/znimok-ekrana-2023-11-15-o-16.35.40-640x324.jpg)
Над стінописом працювали тиждень. Почали із задуму – а згодом, до його втілення.
Катерина Рудакова, художниця (м. Київ), розповідає: “Ми працювали спочатку з дітьми над ескізами, ми спілкувались про їх цінності, що для них важливо. І все це ми втілили в цей мурал. Але із-за того, що він такий високий – спочатку була трошки наша робота художня”.
У більшості дітлахів Скалатської громади саме сім’я є найбільшою цінністю. Тому на стінописі зобразили родину.
Такий проєкт у Скалаті вдалося реалізувати за підтримки за підтримки агенства ООН у справах біженців та Благодійного Фонду Рокада. Найбільше організатори розпису хотіли об’єднати дітей навколо мистецької справи. Тому у перервах між малюванням грали в ігри і знайомились. Подібні проєкти реалізовували також на Хмельниччині та Рівненщині.