додому Головні Об’єднати дітей навколо мистецької справи. У Скалаті на Тернопільщині створили стінопис

Об’єднати дітей навколо мистецької справи. У Скалаті на Тернопільщині створили стінопис

475
Об’єднати дітей навколо мистецької справи. Саме із такою метою у Скалаті на Тернопільщині створили стінопис. Над розробкою макету працювали художники та діти, які оселились у нашому краї через повномасштабну війну та місцеві жителі. На реалізацію ідеї знадобився тиждень. Ну а результат дивіться далі.
Тепер на стіні Скалатського будинку культури нова окраса. Це мурал, який намалювали художники з Києва спільно із місцевими дітлахами та дітьми, які оселились у нашому краї через повномасштабну війну.

Над стінописом працювали тиждень. Почали із задуму – а згодом, до його втілення.

Катерина Рудакова, художниця (м. Київ), розповідає: “Ми працювали спочатку з дітьми над ескізами, ми спілкувались про їх цінності, що для них важливо. І все це ми втілили в цей мурал. Але із-за того, що він такий високий – спочатку була трошки наша робота художня”.

У більшості дітлахів Скалатської громади саме сім’я є найбільшою цінністю. Тому на стінописі зобразили родину.

Такий проєкт у Скалаті вдалося реалізувати за підтримки за підтримки агенства ООН у справах біженців та Благодійного Фонду Рокада. Найбільше організатори розпису хотіли об’єднати дітей навколо мистецької справи. Тому у перервах між малюванням грали в ігри і знайомились. Подібні проєкти реалізовували також на Хмельниччині та Рівненщині.