додому Новини «Нива» з рахунком 3:1 перемогла футбольний клуб «Миколаїв»

«Нива» з рахунком 3:1 перемогла футбольний клуб «Миколаїв»

545

nyva_sumy«Нива» з рахунком 3:1 перемагає футбольний клуб «Миколаїв». У матчі 10 туру, який зелено-жовті провели на рідному стадіоні в Тернополі, гості спершу перемагали господарів, втім, «Нива» зуміла гру вирівняти, а згодом – і виграти перемогу.

У І таймі матчу між ФК «Нива» та «Миколаїв» сил на атакувальні дії команди не шкодували, втім, атакували не завжди успішно. Так тривало до 41-ї хвилини зустрічі. За  миколаївську команду відзначився екс-гравець «Ниви» Загинайлов. Після перерви господарі пішли відігруватися, та це їм вдалося не відразу. Переломним став момент, коли до кінця гри орієнтовно залишалося близько 15 хвилин – право на пенальті отримав Семенюк і сам же його реалізував. На 86-й хвилині успіх «Ниви» продовжив Тарас Дурай дальнім ударом. У доданий до основного час Манжега встановив остаточний рахунок. «Нива»- «Миколаїв» 3:1.

– Свіжості нам в кінцівці не хватило, і ті гравці, які вийшли на заміну, мене розчарували, через них ми пропустили два м’ячі. Буде серйозна розмова з ними, тому що це був наш матч, ми контролювали гру, при рахунку 1:0 мали три нагоди забити, але гравці вже вірили в свої сили і дещо розслабились, – пояснив головний тренер ФК “Миколаїв” Олег Федорчук.
– Треніруємся і працюєм для ігри, ми майже готові. Не кажу, що на 100%, бо не так просто, але всі, які спочатку вийшли і потім заміна, тому, що Шпікула, скажем так, взагалі не вписувався в ігру, і не помагав ні спереді ні ззаді, тому заміну я в перериві вимушний був зробити. Сворак, який вишов, я рахую допоміг, і вся в цілому команда зробила цей бажаний результат, якого ми чекали, і вболівальники Ниви, які прийшли і палко за нас вболівали. Я їм дуже вдячний, – говорить виконувач обов’язків головного тренера ФК «Нива» Тернопіль Богдан Самардак.