додому спорт “Нива” та ФК “Тернопіль” отримали суперників на стадію 1/4 Кубка України з...

“Нива” та ФК “Тернопіль” отримали суперників на стадію 1/4 Кубка України з футболу

408

"Нива" та ФК "Тернопіль" отримали суперників на стадію 1/4 Кубка України з футболу. Сьогодні вранці у Києві відбулося  жеребкування, якого вболівальники чекали ще з осені.

Вперше в історії у 1/4 кубка України одночасно виступить дві тернопільські команди. "Нива", яка вже має досвід такого рівня, та ФК "Тернопіль", який дістався такої стадії вперше. Окрім команд із нашого міста до 1/4 Кубка 2013-2014 також вийшли прем'єрлігові київське "Динамо", донецький "Шахтар" і харківський "Металіст", а також першолігова "Десна" із Чернігова та черкаський "Славутич", що виступає в ІІ лізі чемпіонату України з футболу.

У підсумку жеребкування, Тернопільській "Ниві" в суперники 1/4 дісталися черкащани. Оскільки "Славутич" грає у ІІ, а зелено-жовті в І  лізі, за регламентом "Ниві" доведеться грати на виїзді. Водночас, команда переживає фінансові труднощі.

Ігор Яворський, головний тренер ФК "Нива" Тернопіль: "Я думаю, що в нас є всі можливості для того, щоб потрапити в 1/2 Кубка, але я кажу, що не все залежить від тренерського штабу. Сьогодні все залежить від того, чи зможемо ми розрахуватись за старі борги і, знову ж таки, найти кошти для підготовки. На сьогоднішній день з нашої команди не пішов ще ні один футболіст, і ці футболісти, які сьогодні є в команді, залишаться. Я думаю, в нас є всі можливості і шанс для того, щоб пройти футбольний клуб "Славутич".

Футбольний клуб "Тернопіль", який в 1/4 Кубка пробився завдяки сенсаційній перемозі над прем'єр-ліговою полтавською "Ворсклою", в суперники знову отримав команду із вищого дивізіону – одеський "Чорноморець".

Василь Івегеш, головний тренер ФК "Тернопіль": "Задоволений тим, що повертається знову в Тернопіль великий футбол, то, що ми обіцяли нашим болільникам, і зараз знову команда прем'єр-ліги. Чим симпатизує нам "Чорноморець"? У "Чорноморця" практично такий стиль як в нас. Є бійці на футбольному полі, боряться до посліднього. Тренер в них із Західної України, десь в деякій мірі ми його знаєм і знаєм другого тренера, Савка Михайла, з яким працювали ми разом, і я надіюся, тільки одне, що десь ми підберемся до них, будем проглядати їхні всі ігри, в них більше ігор, чим у нас, а ми для них будемо загадкою".

Інші пари 1/4 фіналу Кубка України: "Металіст" Харків – "Динамо" Київ, чернігівська "Десна" прийматиме донецький "Шахтар". Базовим днем поєдинків визначено 26 березня.