додому спорт “Нива” сьогодні зіграє перший домашній матч у весняному сезоні

“Нива” сьогодні зіграє перший домашній матч у весняному сезоні

403

Сьогодні о 17 годині розпочнеться перший домашній матч Тернопільської "Ниви" у весняному сезоні  І ліги чемпіонату України з футболу. На центральному стадіоні Тернополя зелено-жовті зіграють проти футбольного клубу "Сталь" із Алчевська.

– Після двох виїзних ігор ми майже відновилися, всі футболісти, які були до цього травмовані, Семенюк і Романюк, тренуються в загальній групіі команда готова до відповідальної гри, – розповідає головний тренер ФК "Нива" Тернопіль Богдан Самардак.

Розраховує Богдан Самардак у грі проти "Сталі" і на новачків "Ниви" – серед яких є досвідчені виконавці, втім, поки що, не в кращій своїй формі.

– Ну новачки можуть на сьогоднішній день іграти пока один тайм, але ми надіємся, що найближчим часом вони нам допоможуть вже більше, чим один тайм.

Щодо гри зі "Сталлю", то тут тренер розраховує не тільки на вміння і фізичні кондиції, а й на настрій своїх підопічних.

– Сильно налаштовувати вдома не потрібно, тому, що я надіюсь, що прийдуть вболівальники, які давно не бачили "Ниви". Самі футболісти досить відповідально до цієї гри відносяться, тому що грають вдома. Я знаю, як підтримують вболівальники "Ниви", фан-сектор дуже активно підтримує. Це дуже допомагає футболістам, тому, що вони відчувають, що вони не самі і вони потрібні не тільки собі, своїм сім'ям, а й вболівальникам нашого міста, – каже Богдан Самардак.