додому Новини “Нива” почала тренування

“Нива” почала тренування

620

vlcsnap-2015-02-18-18h26m53s58“Нива” почала тренування. З приходом новjго президента, клуб під опіку прийняв Сепан Рубай, який вже колись керував “Нивою”, команда врешті зібралася Тернополі. В планах у “Ниви” також виїзні збори в Мукачево.

На перше тренування “Нива” зібралася не у повному складі. Богдан Самардак, який виконував обов’язки головного тренера у попередньому році, нині перебуває на тренерських курсах у Києві. Тренування почалися під наглядом його помічників В’ячеслава Маврова та Ігоря Біскупа. Щодо гравців – комада комплектується, із попереднього складу точно не гратимуть головний воротар і кращий нападник.

– Покинув команду воротар команди Шпук, Семенюк також пішов. По остальних футболістах мені поки що не відомо, там ще ведуться переговори. Ну і я знаю, по розговорі Степана Богдановича, що ставка робиться на молодих, перспективних, виховувати своїх, – розповідає помічник тренера ФК “Нива” Тернопіль Ігор Біскуп.

Гравці “Ниви” також сподіваються, що із приходом нових інвесторів, яких представляє Степан Рубай, який очолив клуб, команда зміниться на краще.