додому спорт “Нива” – “Нафтовик” Охтирка – 2:2

“Нива” – “Нафтовик” Охтирка – 2:2

496

Нічия, яку мировою не назвеш. Тернопільська "Нива" не зуміла втримати перемогу у домашньому поєдинку проти "Нафтовика-Укрнафти" із Охтирки. Зелено-жовті граючи у більшості, вигравали 2:0, та під завісу матчу захист команди дозволив супернику рахунок зрівняти.

У 4 турі першої ліги чемпіонату України з футболу "Нива" мала усі шанси перемогти охтирський "Нафтовик". Команди обмінювалися атаками, які завершувати краще давалося саме господарям. Першим реалізувати свій момент зумів Мельник. На 39 хвилині він успішно замкнув простріл від Віктора Яневича. По цьому за кілька хвилин гості з Охтирки залишилися в меншості. За грубу гру поле покинув Леонід Бояринцев. У другому таймі попри кількісну і гольову перевагу "Ниви" "Нафтовик" зробив кілька спроб відігратися, втім у реалізації моментів "Нива" знову була кращою – між двох захисників не розгубився Сергій Шестаков та поцілив у дальню дев'ятку. 2:0 на користь зелено-жовтих. По цьому команда втратила  кілька нагод збільшити перевагу, та не судилось, а із 78 хвилини матчу у "Ниви" вже почали виникати проблеми – помилка в захисті, якою скористався Євген Радіонов. Далі за другу жовту картку поле покинув Сергій Загинайлов, і "Нива" також заграла удесятьох. Відразу ж "Нафтовик" отримав нагоду зрівняти рахунок, втім призначений арбітром пенальті реалізувати не вдалося – надійно відіграв Базилевич, перевівши м'яч на кутовий і, як виявилося, таки фатальний для "Ниви". По розіграшу корнеру суперник із Охтирки таки зводить гру у нічию. Підсумок матчу – 2:2.

 Євген Яровенко, головний тренер ФК "Нафтовик-Укрнафта": "Самое главное, что ребята просто руки не опустили, а у Охтирки есть характер такой и есть психология победителя, ето наша не первая игра, когда ми играем в меньшестве и играем до последнего, забиваем мячи ну вот, видите – футбол 90 минут, играли до последнего".

Ігор Яворський, головний тренер ФК "Нива" Тернопіль: "Звичайно, ми надіємось на одужання Ільківа, нашого центрального захисника, тому що все-таки він ведущий футболіст команди, вже приступив в загальній групі працювати і думаю що тур-два, можливо, після виїзних ігор на кубок з "Кременем" і в Сумах, можливо, він вже появиться в стартовому складі, тому що я ще раз кажу – це ужасна ситуація в лінії оборони. Поки ми вели 2:0, забили м'ячі, поки ми іграли дисципліновано взаді, строго і чітко, поки вони виконували установку на ігру – командна ігра дивилась здорово. Тільки вони почали заніматись анархією, почали іграти ,кому як заманеться, звичайно, почались в нас проблеми і ці проблеми вже".

Компенсувати невдачу "Нива" спробує на виїзді в Сумах. Суперники наразі мають по сім очок в активі то ж важливість цієї гри не варто применшувати. Втім, іще до цього"Нива" зіграє кубковий матч проти друголігового "Кременя" із Кременчука.

Ігор Яворський, головний тренер ФК "Нива" Тернопіль: "В Кременчузі поле штучне, я можу сказати 100%, що деякі футболісти не будуть, мінімум 3-4 футболісти основного складу, вони не будуть приймати на кубкову ігру, тому що є деякі певні проблеми і ми не збираємось губити здоров'я футболістів на штучному полі, от. Будуть іграти ті футболісти, які не участвували в сьогоднішньому матчі, дамо шанс тим, хто не іграє для того, щоб вони показували, доказували, що вони собою представляють. Будемо боротись, старатись перемогти".

Гра у Кременчуці запланована на середу, 7 серпня.