додому Новини “Нива” мінімально поступилася “Олександрії” 0:1

“Нива” мінімально поступилася “Олександрії” 0:1

535

vlcsnap-2015-04-15-15h59m39s12“Нива” поступилася “Олександрії”. Лідера чемпіонату зелено-жовті приймали у Тернополі. Долю зустрічі вирішив єдиний гол, який “Нива” пропустила наприкінці першого тайму.

Гра проти “Олександрії” стала справжньою перевіркою боєздатності оновленої “Ниви”. Олександрійці впевнено втримують переше місце у першій лізі, тоді як зелено-жовті в чемпіонаті поки тринадцяті. Господарі практично увесь матч провели захищаючись. Атакувальні випади успіху “Ниві” не принесли. “Олександрія” ж зуміла відзначитись вже на 17 хвилині матчу, втім арбітр зафіксував положення поза грою. Забити гол без порушення правил олександрійцям вдалося незадовго до перерви, свій момент реалізував Грицук. В другому таймі “Олександрія” теж виглядала краще, хоч і збільшити гольову перевагу не змогла. “Нива” нагоди для того, щоб відігратися не створила. Поразка 0:1

– На такому футбольному полі важко грати футбол. Ми вчора приїхали, тренувались тут і ми бачили, що дійсно треба знову таки перебудовуватись, я маю на увазі грати простіше. Тому що в нас зовсім інші вимоги до футболістів в тому плані щоб грати комбінаційний футбол. Але сьогодні ми цього футболу не побачили, але саме головне, що ми здобули три дуже важливі очки для того, щоб відірватись від наших переслідувачів, – каже головний тренер ФК “Олександрія” Володимир Шаран.

– Сьогодні побачили команду, яка готова, і завтра вже буде в прем’єр-лізі. Ще раз я потім сам передивлюся гру, на фоні цієї команди можна думати про наше майбутнє, де в нас слабкі сторони, а де хороші. Але якщо взяти 90 мінут, то я сьогодні в роздягальні з радістю всіх обняв, подякував за самовіддачу і максимум, що на сьогоднішній день могли зробити вони зробили, і я їм дуже вдячний, – говорить в.о. головного тренера ФК “Нива” Тернопіль Богдан Самардак.