додому спорт “Нива” і ФК “Тернопіль” уже знають суперників на 1/16 Кубка України з...

“Нива” і ФК “Тернопіль” уже знають суперників на 1/16 Кубка України з футболу (коментарі тренерів)

519

Футбольний клуб "Нива" та ФК "Тернопіль" уже знають суперників на 1/16 Кубка України з футболу, яка запланована на 25 вересня. Муніципалам Тернополя, які наразі є третіми у ІІ лізі, дістався першоліговий середняк ФК "Полтава". Тернопільська "Нива" отримала в суперники також команду із І ліги, сусіда по турнірній таблиці, головківський "Украгроком". І ФК "Тернопіль", і "Нива" прийматимуть конкурентів за вихід в 1/8кубка на рідному Тернопільскому стадіоні.

Ігор Яворський, головний тренер ФК "Нива" Тернопіль: "Нам трошки повезло, тому що приймаєм команду І ліги, принімаєм на домашній арені – я думаю, що це позитивний крок, от. Будем робити все можливе для того, щоб перемогти і пройти дальше в Кубку України. Команда серйозно готується, тому що ми в боргу перед своїм вболівальником – ви знаєте, що ми не можемо ніяк перемогти на своєму полі і надіємось, що ці послідуючі матчі, які будуть, вони будуть результативними і хорошими".

ФК "Тернопіль" суперником із першої ліги, футбольним клубом "Полтава", задоволений дещо менше.

Василь Івегеш, головний тренер ФК "Тернопіль": "Жеребкуванням, в принципі, задоволений, тільки на 50%. Чому? Тому що команда І ліги, а ви знаєте: команда І ліги – це все ж таки рангом вищі, там хороший тренер. Тренер, який працював в прем’єр-лізі і, повірте, шансів в нас мало. Думаю, шо будем старатись, будем робити все, щоби порадувати тернопільського вболівальника".

Додаткові запитання викликає базовий день проведення 1/16 фіналу Кубка України, яким визначили середу, 25 вересня. І ФК "Тернопіль", і "Нива" за жеребкуванням мають приймати кубковий матч вдома, а обидві команди використовують для домашніх ігор Тернопільський міський стадіон. Тут тренери розраховують, що ПФЛ дозволить розвести матчі тернопільских команд на різні дні.

Василь Івегеш, головний тренер ФК "Тернопіль": "Я думаю одно, шо наше керівництво і керівництво стадіону розбереться, хто і де будем грати. Тому що ви бачите що 21, 29 в нас ігри і можна здвінути на один день туда, на один день туда – я думаю проблем не буде із нами і що тернопільський вболівальник побачить обидві ігри вдома. І хотів би, щоби обидві команди пройшли дальше і вже в наступному чемпіонаті, наступному турі чемпіонату кубка обидві команди грали в Тернополі. В 12 годині з "Динамо" Києвом а після обіду – з "Шахтарем". Я думаю, це було би святом тернопільського футболу".

Ігор Яворський, головний тренер ФК "Нива" Тернопіль: "Вчора ми надіслали пісьмо в Професійну футбольну лігу і Федерацію футболу України з просьбою перенести матч кубковий на 24 число 19:00. Я думаю, що в принципі це реально і на скільки мені відомо, що нам пішли на зустріч в цьому питанні. Велика нагрузка йде на футбольний стадіон. Є дві професійні команди, одна команда, як кажуть, міста, одна – всього краю. Тому приходиться шукати варіанти такі, щоб були всі задоволені і було все нормально".