додому спорт “Нива” досі не може виграти на рідному полі

“Нива” досі не може виграти на рідному полі

513

"Нива" досі не може виграти на рідному полі. У десятому турі I ліги чемпіонату України з футболу тернополяни приймали команду "Титан" із Армянська. Уже на старті матчу "Нива" пропустила два голи. Часу, який залишився зелено-жовтим, вистачило лише аби відквитати пропущене, звести гру до нічиї.

Надії "Ниви" на перемогу змарніли уже на7-й та 13-й хвилині матчу. Спершу футболісти "Титану" розібралися із захистом господарів і Субочеву залишилося просто влучити у ворота, що він і зробив. Продовжив успіх своєї команди Сергій Кравченко. Після двох пропущених "Нива" таки зуміла мобілізуватися. Решта матчу зелено-жовті повністю контролювали гру створюючи небезпеку біля воріт титанівців та забивати Ниві вдалося лише по розігріві другого тайму.

На 66-й хвилині своєї нагоди не втратив Ігор Малиш. Скоротивши відставання "Нива" пішла у атаку з новими силами. В одному із епізодів Григорій Баранець виборов право на 11-метровий удар. Реалізував пенальті Ігор Мельник. В підсумку – нічия 2:2. тренер "Титану" задоволений. Ігор Яворський – навряд. "Нива" за десять турів жодного разу не потішила вболівальника перемогою на власному полі.
 
Олег Лутков, головний тренер ФК "Титан" Армянськ: "Команда вышла настроенная, здорово провели в счете 2:0. К сожалению, ряд травмированных футболистов, не было нам кем усилить игру, Удный прупускал дисквалификацию, Соляник – травмирован, поэтому пришлось делать кое-какие перестановки. Ну, еще раз говорю – ребята молодцы, виполнили то, что мы их просили, и, самое основное, молодцы то, что не проиграли".

Ігор Яворський, головний тренер ФК "Нива" Тернопіль: "Вболівальник, ви знаєте, він розумний вболівальник. Якщо команда віддається, якшо вона сражається, якщо б'ється до кінця, він це сприймає закономірно, навіть може команда проіграти – це футбол. Но коли 15 хвилин, ну вийшли, пішком ходять по футбольному полю, коли нема ні одного підката, нема ні одного виграного єдиноборства, немає ні одного відбору, то як можна підтримувати таку команду? Тому і кричали – ганьба. В ІІ таймі вже не кричали ганьба".

Наступну гру "Нива" проведе проти добре знайомої за другою лігою, Чернігівської "Десни". Гра у Чернігові запланована на четвер, 20 вересня.