додому Новини “Нива” 0:4 поступилася ФК “Суми” (відео)

“Нива” 0:4 поступилася ФК “Суми” (відео)

837

vlcsnap-2015-08-10-17h56m03s92Тернопільська “Нива” із рахунком 0:4 поступилася футбольному клубу “Суми”. Тернополяни, гарючи на рідному полі, атакуючи так і не змогли відкрити рахунок, натомість суперник свої моменти реалізував.

За увесь матч проти ФК “Суми” “Нива” створила чимало гольових моментів, проте на завершальному етапі успіху не було – забити гол у ворота суперників хоч у одному з епізодів зелено-жовті не змогли. Гості ж свої атакит реалізували. В кінці першого тайму сумчани вийшли вперед, гол записав Дмитро Богачов. У другому таймі суперник вдало розіграв штрафний удар і подвоїв перевагу. Далі “Нива” пішла вперед і гості ще двічі зуміли використати простір, який з’явився ближче до штрафного майданчику тернополян. Розгром 4:0 на користь “Сум”, “Нива” попри ігрову перевагу над суперником програє.

После такого щета канешно положытельно, но поверте, для нас очень сложная игра была и нам надо было в общем то выдержать то напряжение, которое было с первых минут создали хозяева. По етому мы вытерпели ну і в общем то, вы знаете, сегодня наверно и фортуна была на нашей стороне, – сказав після гри  головний тренр ФК “Суми” Юрій  Ярошенко.

Є одна напевно проблема, що ми ніяк не можем забити гол, в тому вся і напевно суть, що ми не маєм гравця, який би дійсно десь хоча би реалізовував ті моменти, які ми створили. Сьогодні їх було багато і достатньо. Ну бачте, в футболі є так, не забиваєш ти – отримуєш в свої ворота, – каже головний тренр “Ниви” Роман Толочко