Головна спорт Нині стартує Фестиваль з водно-моторного спорту

Нині стартує Фестиваль з водно-моторного спорту

353

У тихій воді – човни водяться, ще й  доволі гучні. Сьогодні із тренувальних запливів на плесі Тернопільського ставу почався третій фестиваль водно-моторного спорту. Цьогоріч видовищне свято, в якому візьмуть участь спортсмени з України та закордону, об’єднало в собі фінал чемпіонату України з аквабайку та змагання швидкісних човнів Кубок Євразії в класі RN 2000 і Кубок міського голови в класі S550

Швидкісні човни класу RN 2000, на яких змагатимуться за кубок Євразії, оснащені дволітровими автомобільними двигунами потужністю у понад 200 кінських сил, вони досягають швидкості до 150 кілометрів на годину. Не менш видовищними обіцяють бути і змагання на човнах S550.

Сергій Вишневський, головний суддя змагань: "Там стандартний японський двигун потужністю 40 кінських сил, але це дозволяє йому рухатися з максимальною швидкістю понад 130 км/год. Ну це не мало".

За звання чемпіона України з аквабайку спортсмени з різних міст країни змагатимуться на гідроциклах кількох видів – у таких дисциплінах як перегони та фристайл. Серед учасників тут і наймолодші – 10-11-літні хлопці.

Владислав Поляков, аквабайкер: "Уже занимаюсь я етим четвёртый год как бы. Я начинал с семи лет, папа меня на ето подтолкнул. В 2011 году я стал чемпионом Украины а в 2012 году я стал вторым".

Учасники третього фестивалю водно-моторного спорту у Тернополі вже встигли потренуватися на Тернопільському ставі. Змагальну трасу, як і у попередні роки, облаштували на плесі навпроти Тернопільського Замку в напрямку до острівка "Кохання".

Сергій Вишневський, головний суддя змагань: "Ми зробили дистанцію яку зареєстрували в UIMi і це вона має статус міжнародної – це дуже добре бо вона дозволяє проводити змагання любого рівня при чім у абсолютно різних класах".

Також розташування траси сприятливе і для глядачів, яких 24-25 серпня запрошують на набережну ставу. Перший змагальний день водно-моторного фестивалю почнеться близько опівдня і триватиме до вечора. Урочисте відкриття заплановане на 19 годину на сцені навпроти Тернопільського замку.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here