додому Новини Новими іменами поповнилась Алея зірок у Тернополі

Новими іменами поповнилась Алея зірок у Тернополі

456

vlcsnap-2015-08-28-18h03m57s126Новими іменами поповнилась Алея зірок у Тернополі. Першу зірку присвятили легендарній особистості – українському архівісту, краєзнавцю, тернополянці Любомирі Бойцун. Друга зірка – не персональна, а загальна. Вона об’єднує волонтерів, які допомагають українським бійцям на Сході.

Їх уже дванадцять. Тернопільська Алея зірок засяла ще двома зірками – перша належить дослідниці історії Тернополя Любомирі Бойцун.

Такий чудовий день, так все гарно, я думаю, вона на нас дивиться і радується, – каже сестра Любомири Бойцун Неоніла Бензар

Це пам’ять для мене, для моєї бабусі, що вона є, вона жива, – каже внучка Любомири Бойцун Ярина

Друга не персональна зірка, вона присвячена усім волонтерам, які допомагають українським бійцям.

Це перш за все відзнака всього волонтерського руху, який відбувається по Україні, який закинувши свої сім”ї, і допомогає хлопцям на фронті і я вже говорив, ми є просто посередниками між людьми та бійцями, – розповідає волонтер “Самооборони Майдану” Роман павлишин

Імена видатних городян закарбують у бронзі як зірку тернового цвіту. Щороку на Алеї з’являтимуться нові зорі як знак шани людям, які зробили вагомий внесок у розвиток Тернополя, а таких імен багато, і важливо, щоб наші сучасники і прийдешні покоління зберігали у серцях вдячність тим, хто плекав «файне місто Тернопіль».
Виготовили зірки для тернопільської алеї у Львові, проте гіпсову заготовку зробив тернопільський скульптор Дмитро Пилип’як.