додому Новини Новим керівником Головного управління фіскальної служби став колишній підприємець Ігор Комендат

Новим керівником Головного управління фіскальної служби став колишній підприємець Ігор Комендат

460

vlcsnap-2014-10-27-17h27m46s212Нового керівника Головного управління фіскальної служби Тернопільщини представив сьогодні головний податківець України Ігор Білоус. Ним став колишній підприємець Ігор Комендат. На нього покладають надії щодо втілення реформ, якісного кадрового оновлення, результативного діалогу із бізнесом та повернення великих підприємств на Тернопільщину. Новий керівник тепер і на Тернопільській митниці. Ним став Віталій Марцинюк.

Новопризначений керівник Головного управління Державної фіскальної служби Тернопільщини Ігор Комендат, переконаний керівник служби Ігор Білоус, зможе подивитись по-новому на податкову систему та реформувати її. Він колишній бізнесмен, тому знає не лише на словах, як успішно співпрацювати із підприємцями.

– Дуже важко часом людям з бізнесу переходити на нашу систему, оскільки бізнес живе по одних правилах, але разом з тим, я вважаю, що з часом ми з вами просто перетворимось в якісний сервісний орган, який буде надавати певні послуги, як вони надаються іншими органами, ми не будемо лякати бізнес, не будемо їх заганяти в певні кабінети, там де до них говорять зовсім іншим тоном, – розповідає  голова державної фіскальної служби України Ігор Білоус.

Успішна співпраця із бізнесом – головна мета державної фіскальної служби. Аби налагодити цей процес, новопризначений її керівник на Тернопільщині вже отримав низку завдань, серед яких повернути в регіон великий бізнес, залучати нових платників податків, покращити процес виплати зарплатні та провести якісні кадрові зміни.

– Те доручення, яке я отримав, по поверненню платників в Тернопільську область, я вважаю не єдиним. Ми маємо прикласти все для того, що ми таки прийдемо до децентралізації і відповідальність буде лежати в першу чергу на нас наповнення бюджету, який будемо тратити на місцях, – каже Ігор Комендат.