додому Головні Новий телевізійний сезон на телеканалі TV-4 відкриває нова кримінальна програма “На гарячому”

Новий телевізійний сезон на телеканалі TV-4 відкриває нова кримінальна програма “На гарячому”

2508

По гарячих слідах злочинів і надзвичайних ситуацій Тернопільської області. Новий телевізійний сезон на телеканалі TV-4 відкриває нова кримінальна програма “На гарячому” із харизматичною ведучою Анастасією Солтисяк. Оперативні події, гучні затримання, та застереження як не потрапити в неприємні ситуації. Не пропустіть прем’єру вже в понеділок, 29 жовтня, одразу після “Провінційних Вістей”.

В понеділок, 29 жовтня, одразу після “Провінційних Вістей” на телеканалі “TV-4” стартує перший випуск нової кримінальної програми “На Гарячому”. У ній йтиметься про надзвичайні події регіону і про те, чому містянам треба бути напоготові, аби не потрапити в неприємні ситуації.

-У новому телевізійному сезоні трошечки відокремити негатив, але ці новини будуть відразу після “Провінційних Вістей” . Щодня, на жаль, щось трапляються і ми мусимо як журналісти слідкувати за цим оперативно, показувати вам, а головне, щоб це було корисно для вас, ми постараємось, – розповідає генеральний директор телекомпанії TV-4 Юля Винокур.

“На гарячому” йтиме по слідах злочинів і надзвичайних ситуацій Тернопільської області. Кореспонденти телеканалу “TV-4” у прямому сенсі не спатимуть, аби наш глядач дізнався про них першим. Про найрезонансніші події дня розповідатиме харизматична автор та ведуча програми “На гарячому” Анастасія Солтисяк.

До створення програми ми запрошуємо і вас. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, маєте ексклюзивне відео та фото, надсилайте його нам у соціальних мережах або на електронну пошту site@tv4.te.ua. На авторів матеріалів, які увійдуть до програми, очікуватиме грошова нагорода у вигляді поповнення рахунку мобільного телефона. Перший випуск кримінальної програми “На Гарячому” дивіться у будні одразу після “Провінційних Вістей” на TV-4.