Головна Новини Новий сезон у І лізі відкриє тернопільська “Нива”

Новий сезон у І лізі відкриє тернопільська “Нива”

256

vlcsnap-2015-07-24-16h10m48s218Великий професійний футбол знову в Тернополі. У неділю, 26 липня, на центральному стадіоні міста новий сезон у І лізі відкриє тернопільська “Нива”. Зелено-жовті зустрічатимуть бронзового призера минулого чемпіонату комсосмольський “Гірник-Спорт”. У цьому матчі, як і в усьому сезоні “Нива” намагатиметься грати так, аби задоволення отримували вболівальники, так каже головний тренер команди. Із кубка україни “Нива” вилетіла, то ж тепер повністю зосередиться на першій лізі.

– Ми хочем створити, щоб подобалась глядачам, щоб вболівальники отримували насолоду від ігри, це, я думаю, саме важливіше.  Я максималіст, я думаю і гравці напевне прониклися тим, що вони як будуть виконувати чесно свою роботу, так, відноситись серйозно, я думаю, що все повинно вийти і не повинно бути якихсь непорозумінь, скажімо там між гравцями і тренером, тому що в принципі я хотів, я думаю, що я доніс до них, що я від них буду вимагти. Так, це самовіддача, це бажання, це, в кожному матчі перемогти воно може не виходити, може виходити, але саме головне щоб вони отим прониклися що треба працювати на всі 100% на футбольному полі, – говорить  головний тренер ФК “Нива” Тернопіль Роман Толочко.

Перший матч у першій лізі “Нива” зіграє вдома. Прийматимуть “Гірник-Спорт” із Комсомольська.

– Перша гра, звичайно, вона завжди є нервовою для будь якого, для будь якої команди. Ми іграєм в себе вдома, напевне в нас, не напевне, а торчно, є перевага – свій вболівальник. Ми, як то кажуть, вже і повторюся з минулого сезону, що ми в принципі заборгували перед вболівальниками. І гра і результат, я думаю вона буде непростою, непростою, тому що суперник доволі теж амбіціозний, знаєте, в них команда, яка минулого чемпіонату взяла, зайняла третє місце. Тому, я думаю, для нас буде цікаво це, скажімо так, ігра ше навіть крім того, що вона є першою, з таким суперником хорошим зіграти, – каже Роман Толочко.

“Нива” і “Гірник-Спорт” зійдуться на центральному стадіоні Тернополя в неділю 26 липня. Початок зустрічі о 18 годині.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here