додому Новини Новий пункт екстреної допомоги та машини швидкої: для якого масиву в Тернополі...

Новий пункт екстреної допомоги та машини швидкої: для якого масиву в Тернополі зробили проєкт

549
Ще один пункт постійного базування бригад медиків створили у Тернополі. 12 вересня відбулось відкриття 4-ї підстанції екстреної (швидкої) медичної допомоги. Вона обслуговуватиме західний масив міста “Дружбу” та прилеглі села в сторону Львівської траси. Завдяки своєму географічному розташуванню пункт забезпечить своєчасну медичну допомогу населенню та покращить якість її надання. Окрім цього наш край отримав одинадцять нових швидких, які обладнанні набором реанімаційної апаратури. Більше бачила наша Юлія Пацкаль.
Покращить швидкість та якість надання медичної допомоги. Ще один пункт постійного базування бригад швидких з’явився у Тернополі.
Днями тут відкрили 4-ту підстанцію екстреної (швидкої) медичної допомоги. На пункті працюватимуть лікарі медицини невідкладних станів, фельдшери та водії.Олександр Ріпка, генеральний директор Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Тернопільської обласної ради, коментує: “Вона в собі налічує 4 бригади, які постійно на чергуванні і до неї буде відноситись березовицька бригада, Березовицький пункт постійного базування. Значить це всього п’ять бригад”.

Від задуму до реалізації проєкту з облаштування 4-ї підстанції швидкої допомоги пройшов майже рік. А потреба у такому пункті, кажуть, була давно. Адже географічне розташування нового пункту забезпечить своєчасне надання медичної допомоги населенню масиву “Дружба” та селищ у бік Львівської траси, які знаходяться неподалік.

Крім цього на балансі екстреної (швидкої) медичної допомоги нашого краю з’явилося 11 нових швидких. 3 з них виїжджатимуть на виклики в Тернопільській громаді, решта обслуговуватимуть обласні райони. Автівки закупили за гроші із державного бюджету, в рамках програми розвитку екстреної медичної допомоги.

Також декілька автомобілів, які наразі в користуванні екстреної медичної допомоги нашого краю – днями передадуть на фронт.