додому духовність Новий пасторальний рік урочисто відкрили у тернопільському “Карітасі”

Новий пасторальний рік урочисто відкрили у тернопільському “Карітасі”

417

vlcsnap-2014-10-03-12h23m18s44У Тернопільському благодійному фонді «Карітас» урочисто відкрили новий пасторальний рік. Там молилися і дякувати усім благодійникам, які впродовж року допомагають потребуючим. Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Кир Василій Семенюк освятив образ Святої Матері Терези.

– Щось подібно як у вузи йдуть студенти, в школу приходять діти так ми хочемо з Божим благословенням у цьому домі милосердя розпочати цей пасторальний рік кожен в своєму обов’язку,  – розповідає генеральний директор Тернопільського благодійного фонду «Карітас» отець Андрій Марчук.

Генеральний директор благодійного фонду “Карітас”, дякував усім благодійникам за підтримку, працівникам “Карітасу” за довголітню самопожертву у справі служіння бідним. Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Кир Василій Семенюк освятив образ Святої Матері Терези.

– Посвячуючи цю ікону Матері Терези, я хотів пригадати слова Святої Матері Терези, які сьогодні звертаються до кожного з нас. У житті є багато зла. Є бездомні, є хворі, але гірше за все тим, хто позбавлений радості і любові. Ніхто з тих, хто приходить сюди не може бути позбавлений любові, бо Бог є любов, – говорив Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Владика Василій Семенюк.

Свята Мати Тереза казала: «Дозволь, щоб Ісус послуговувся Тобою, не питаючи в Тебе дозволу, і будеш Святим.» Цього духовенство бажало усім присутнім в Карітасі.