![images](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/06/images.jpg)
На Тернопільщині триває підготовка до нового навчального року. Місцеві органи влади та управління освіти створили комісії, до них увійшли і представники Державної служби із надзвичайних ситуацій. Вони, у першу чергу, перевіряють чи має той чи інший освітній заклад укриття на випадок небезпеки, у якому вони стані. За результатами перевірок складають акти. Відповідно до цих документів обласна військова адміністрація на раді оборони прийматиме рішення щодо початку навчального процесу в тому чи іншому закладі освіти тієї чи іншої територіальної громади.