Головна Новини Новий дитячий садок на вулиці Юності, 9 у Тернополі відкриють вже у...

Новий дитячий садок на вулиці Юності, 9 у Тернополі відкриють вже у новому році

1008

vlcsnap-2015-12-10-18h39m14s581Новий дитячий садок на вулиці Юності,9 у Тернополі відкриють вже у новому році. Через масштабні будівельні роботи завершити ремонт до кінця цього року не встигнуть. У новому садку працюватиме шість вікових груп, розрахований заклад приблизно на 170 вихованців. Уже 90 батьків записали  сюди  своїх малюків.

Раніше у цьому приміщенні був корпус одного з факультетів Тернопільського економічного університету. Проте університет віддав приміщення в обмін на земельну ділянку. Планували, що ремонт нового садка завершать ще до кінця цього року. Однак, з’ясувалось, що і систему опалення і електрику потрібно замінювати. Сьогодні усі масштабні будівельні роботи уже завершили.

– Ми заміняли повністю каналізацію, електрику, всі такі найбільш відповідальні роботи затягують час. Це таке, що ми б не хотіли потім під час навчального процесу, все це робимо нове, оновлюємо. Ви бачите, що вже опалення практично підключене, за день-два ми будемо запускати, – розказує завідувач дитсадка №3 Ольга Довбенко.

У новому садочку на «Дружбі» працюватиме шість груп. В кожній групі буде по 30 дітей. Одразу після відкриття готові відкрити чотири групи, наразі записано 90 дітей.

– “Дружба” – такий насичений мікрорайон і тут справді садочок на садочку, в мене дуже багато сусідів – 18,16,13, але всі ці садочки переповнені, вже 90 діток на цей рік, а на наступний в мене ще дві групи ясельні записані, так що 6 повноцінних груп буде, – каже Ольга Довбенко.
Для садка придбали усе необхідне нове обладнання. Фасадні роботи профінансовані, та робитимуть їх уже наступного року.

– Були заплановані усі кошти, профінансовані в цьому році, але будівельники стикнулись з тим, що багато стін потрібно переробляти по-новому, тому що це був навчальний заклад, аудиторії, а тепер це дитячий садок, інші вимоги, санвузлів, спалень. Тому на жаль, будівельники не встигають до кінця цього року, але якщо не в цьому, то на початку наступного року діти підуть у новий дитячий садочок, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Цього року у діючих дитячих садках відкрили чотири додаткових групи, запрацював і новий садок на вулиці Киїівській. Нині у кількох закладах облаштовують ще 5 додаткових груп, гроші на них виділили міська рада та Представництво ЄС. Ці групи зможуть відвідувати діти переселенців та маленькі тернополяни.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here