додому культура Новий рік з TV-4 вже відзняли

Новий рік з TV-4 вже відзняли

775

Новий рік уже прийшов. Принаймні, для учасників зйомок норічного шоу телекомпанії TV-4. Для глядачів нашого каналу Новий рік прийде у належний час, тобто у новорічну ніч, коли на телеканалі TV-4 ми і покажемо те, що зняли. Подивитись, як завжди, буде на що і на кого: хоч новорічне дійство відкрило рахунок другому десятку великих телепроектів нашого каналу, прем'єрами нашого глядача ми дивувати не перестанемо.

Це тільки здається, що подивувати глядача, з яким щодня уже 21 рік, неможливо. Зйомки новорічного шоу на каналі TV-4 були сповнені подій, що відбувались вперше. Юній співачкці Таї Крохіній 7 років виповнилось у день зйомок.

Тая Крохіна, у день зйомок виповнилось 7 років: "- Як воно – співати в День народження?

– (думає) Ну, мені подобається.

– Ти вперше сьогодні співала у свій День народження, чи ні?

– Так.

– Які відчуття – хочеться співати у День народження, чи отримувати подарунки?

– Подарунки (сміється)

Коли годинник почав відлік другої доби зйомок, із квітами, тортом і шампанським вперше на знімальному майданчику зустріла свій День народження Оксана Габруська.

Оксана Габруська, шеф-редактор відділу новин TV-4 День народження зустріла у ніч зйомок: "Ці відчуття передати неможливо, стільки гостей у мене на Дні народження ще ніколи не було. І такі речі, які я робила в пеереддень і в День народження, я не робила ніколи: я нічого не готувала, не пекла, не варила, я просто працювала гарною, красивою, розумною жінкою. Сподіваюсь, що весь наступний рік я буду тільки цим займатись. І дякую, всім дякую".

Вперше для новорічного шоу канал TV-4 задіяв стільки ведучих, серед яких і чимало нових облич, як от Артем Денис і Остап Гладкий. Син режисера-постановника Артем Денис жартує, що телезіркою вперше став із примусу – мама просто не залишила вибору.  

Артем Денис, ведучий новорічного шоу на TV-4: "Я прийшов додому після пар (ясне діло, що стипендія у мене не найкраща, моя сім'я мене фінансує, можна сказати), і моя мама мені сказала, дала вибір: або ти працюєш зі мною, або ти йдеш працювати на інше. Ну, вибору особливого не було".

Колись журналіст і ведучий TV-4, а нині київський телевізійник Володя Лех заради зйомок новорічного шоу на TV-4 напризволяще покинув Верховну раду України.

Володимир Лех, ведучий новорічного шоу на TV-4, головний редактор каналу "Рада": "Сьогодні останнє засідання сесії депутатів VІ скликання, але коли мені подзвонила режисер Наталя Денис і попросила приїхати, бо TV-4 знімає "Новий рік", чесно, на все плюнув, як то кажуть, і приїхав до TV-4, бо душею, серцем я – тут.  І незважаючи на те, що 5 років я працюю на каналі "Рада" в Києві, але серцем і душею я тут – з колективом".

Вперше участь у зйомках проекту нашої телекомпанії взяв і співак Микола Свидюк, чия "Доня-донечка" у "Наших вітаннях" на TV-4 лунає щодня.

Микола Свидюк, народний артист України, учасник зйомок новорічного шоу на TV-4: "Ми зробили сьогодні революцію в наших стосункунках і я думаю, що це на краще – Микола Свидюк тепер буде лунати не тільки у вітаннях на замовлення, не тільки в тому оригінальному, дотепному витонченому новорічному дійстві, яке ви подасте з ефіру каналу TV-4. () Хочу привітати і керівництво, і всіх режисерів, і всіх-всіх, хто створює".

У це важко повірити, але і народний артист України Віктор Павлік у жодному великому телепроекті TV-4 досі участі не брав. У новорічну ніч, каже, у нашому ефірі співатиме найперше для мами і свого колись майстра виробничого навчання.

Віктор Павлик, народний артист України, учасник зйомок новорічного шоу на TV-4: "Я вам скажу чесно, мене совість заїла, через те, що минулого року мене просили, але я ніяк не зміг, а мене дуже просили. І в цьому році я так само не дуже міг, але бачить Господь, що так мало бути – через те, що 3 числа в мене зйомка в Національному палаці "Україна", 5 числа – в мене зйомка на Першому національному, а 4-те – єдиний вихідний день. Власне, сьогодні є 4-те, день коли я зміг приїхати туди і назад для того, щоб я міг знятися і показатися для моїх земляків, для рідного Тернополя".

ДоТернополя завжди приїздить із радістю, як додому, і донька Ніни Матвієнко. На TV-4 знімалась вперше.

Тоня Матвієнко, співачка, учасник зйомок новорічного шоу на TV-4: "Сьогодні хоч і не Новий рік, але сьогодні дійсно відчувається якесь новорічне свято. Багато артистів, знайомих. Це приємно побувати в такому середовищі".

Вперше новорічне шоу-2013 наша телекомпанія знімала за участі глядачів. Показати те, що відбувається за кадром, ризикне не кожен хоч місцевий, хоч загальноукраїнський телеканал. TV-4 від свого глядача приховувати нічого, відтак глядачі були у захваті і від того, кого побачили на сцені, і від телевізійної «кухні».  

Леся Поремчук, глядачка, учасник зйомок новорічного шоу на TV-4: "Відносини між людьми, прикольні, ненапружена така обстановка, феєрична. І вже відчувається новий рік. Запахло мені новим роком".

Світлана Фентон, глядачка, учасник зйомок новорічного шоу на TV-4: "- Дуже задоволена, велике враження оцією всією кухнею, гостями вашими. Велике враження справило і дуже сподобалося.

– В Новорічну ніч шоу дивитись будете?

– Обов'язково.

Михайло Зубик, глядач, представник Нацради з питань телебачення і радіомовлення у Тернопільській області: "Я сьогордні щасливий, як колишній телевізійник, але колишніх не буває, дивлячись на те, що сьогодні є: як працюють люди, які учасники, які артисти сьогодні до вас завітали і вони за настроєм своїм не роблять вигляд, що працюють для провінції, вони тут живуть як на великій столичній сцені. І це також дуже приємно усвідомлювати мені разом з вами".

Задоволена зйомками і Наталя Денис – автор сценарію та режисер-постановник новорічного дійства TV-4.

Наталя Денис, автор сценарію і режисер-постановник зйомок новорічного шоу на TV-4: "Ми вважаємо, що це дійство буде на порядок вище, ніж ті, які були, тому що треба рости і ми думаємо, ми сподіваємося – вирішувати глядачу в новорічну ніч –  що ми все-таки ростемо. Є такий хороший мультфільм про Простоквашино, і там Пєчкін говорить такі слова: "Яка найкраща прикраса новорічного столу? – Телевізор". А телевізор, налаштований на телеканал TV-4, коли ви ввімкнете, ви точно не пошкодуєте в новорічну ніч. Принаймні, ми для цього робимо все можливе, а іноді навіть і неможливе".

Звісно, зйомки і показ новорічного шоу без партнерів були б неможливими. Генаральний парнер Новорічного дійства каже, що не підтримати канал TV-4 просто не міг.

Ігор Гуда, директор будівельної компанії «Креаторбуд»: "Те, що ми підтримуємо творчі проекти телеканалу TV-4, уже стало доброю традицією. (0:05") «Креатор-Буд»  і колектив TV-4 об'єднує не лише багаторічна дружба, а й те, що ми є місцевими виробниками, отже, все, що ми робимо, ми робимо для мешканців нашої області. Телеканалу TV-4 окрема подяка за те, що дарують людям святковий настрій і за те, що це один з небагатьох кналів, який пропагує творчість саме українських виконавців. (0:28") Колективу телеканалу хочу подякувати за професійність, а «Креатор-Буд» і надалі з радістю підтримуватиме ваші творчі ідеї в новому 2013 році".

Вперше новорічне шоу телеканал TV-4 знімав в Українському домі «Перемога». За що подяка міському голові Тернополя, каже кервник телекомпанії а ще – усім, хто зробив новорічне світо для глядачів TV-4 можливим.

Юлія Винокур, генеральний директор телекомпанії TV-4: "В першу чергу – це генеральний партнер будівельна компанія "Креаторбуд". Її гасло: "Компанія, якій довіряють". Наші партнери – це корпорація "Агропродсервіс", товариство "Бучачагрохлібпром", публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації "Тернопільгаз", архітектурно-будівельна компанія "Тернокорс", казвово-морозний партнер дійства – товариство "Галичина" -"Ласунка", технічний партнер незмінний – це музичний центр "Бастер". Щира подяка від нашого колективу, від глядачів за підтримку і допомогу. (1:10") З новим роком, зі святом! Можна сміло вже сказати, адже свято вже підготовано".

Отож, до зустрічі у новорічну ніч на каналі TV-4.