Головна Головні Новий прокурор Тернопільської області Юрій Гулкевич нині дав перший брифінг журналістам

Новий прокурор Тернопільської області Юрій Гулкевич нині дав перший брифінг журналістам

295

Новий прокурор Тернопільської області Юрій Гулкевич нині дав перший брифінг журналістам на займаній посаді. Перед представниками ЗМІ він прозвітував про актуальні кримінальні провадження, які перебувають на контролі наглядового відомства, та про результати досудового розслідування злочинів, які набули резонансу у суспільстві. Особлива увага – корупції і зловживанням посадовців, які принесли збитки державі.

– В квітні цього року розпочато кримінальне провадження за наслідками наглядової перевірки щодо зловживань службовим становищем службовими особами одного з управлінь обласної державної адміністрації за частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України. Це є зловживання владою або службовим становищем, які ще в липні-серпні 2013 року порушили вимоги чинного законодавства під час проведення тендерних процедур на закупівлю за державні кошти і проведення робіт з реконструкції загальноосвітньої школи в місті Скалат. Там прокуратурою області пред'являвся позов, визнано дії незаконними. Сума позову складала 5 мільйонів гривень і за цим фактом також проводиться досудове розслідування в межах кримінального провадження, – говорить прокурор Тернопільської області Юрій Гулкевич.

Є й інші резонансні кримінальні провадження, в яких обвинуваченими є посадовці і службовці різного роду, де є факти корупції чи завдання фінансових збитків державі, і на що раніше прокуратура не реагувала. Інформацію про них можна побачити на сайті прокуратури Тернопільської області. Ймовірно, нині наснаги працювати краще і без перебору, кожному працівнику прокуратури додають заплановані скорочення, які ініціює Генпрокуратура.

– До 25 квітня ми повинні подати свої пропозиції щодо скорочення. Передбачається скорочення в межах 10%. Це, в абсолютних величинах, в нас працює близько 425 чоловік, це оперативні і не оперативні, тобто 42 працівника мало би бути скорочено. Ми працюєм над пропозиціями, які подамо в Генеральну прокуратуру ну і Генеральна прокуратура вже буде визначатись – часові межі і склад тих осіб, які підпадуть під скорочення, – каже Юрій Гулкевич.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here