додому благоустрій Нову тролейбусну лінію, що сполучатиме “Дружбу” та “Аляску”, планують відкрити до Дня...

Нову тролейбусну лінію, що сполучатиме “Дружбу” та “Аляску”, планують відкрити до Дня міста

818

vlcsnap-2016-07-08-14h52m18s495Нову тролейбусну лінію, що сполучатиме мікрорайони Тернополя – “Дружбу” та “Аляску”, планують відкрити до Дня міста. На маршруті працюватимуть шість тролейбусів  під №3. Також до кінця літа для тернополян планують придбати 5 нових тролейбусів, так званих гармошок.

До цього часу у місті не було прямого маршруту, який сполучав мікрорайони “Дружба” та “Аляска”. Добиратись пасажирам доводилось маршрутками, а це дорожче й інколи з пересадками. Відтепер згадані масиви сполучатиме нова тролейбусна лінія, тому добиратися буде простіше і швидше, кажуть у “Тернопільелектротранс”.

– Якщо зробити рейс автобусом від Подолян через Морозенка, через Володимира, Синоменка – це по часу буде, десь хвилин 15-20 до вулиці Збаразької. В той самий час як від Подолян тролейбус заїде до вулиці Збаразької хвилин за 5-7, – розповідає заступник директора КП “Тернопільелектротранс” Володимир Зелінський.

На новій тролейбусній лінії курсуватиме шість тролейбусів під третім номером. Її протяжність складе майже 5 кілометрів. Наразі там тривають ремонтні роботи. До Дня міста, що відбудеться двадцять восьмого серпня, лінію планують відкрити.

– Він буде сполучати ТРЦ ” Подоляни” через вулицю Текстильну, через залізничний вокзал, через вулицю Живова і на вулицю Карпенка, через Мазепи, Кривоноса і Карпенка. З Карпенка, буде знову ж таки йти через Живова, Залізничий вокзал, Тарнавського і через Володимира і Курбаса на Подоляни, – каже Володимир Зелінський.