додому здоров'я Нову карету швидкої допомоги отримала Тернопільська міська комунальна лікарня №2. Сучасний автомобіль...

Нову карету швидкої допомоги отримала Тернопільська міська комунальна лікарня №2. Сучасний автомобіль подарувало ТзОВ “Се-Борднетце Україна”

1280

На одну карету швидної допомоги у Тернополі стало більше. Такий дороговвартісний подарунок отирмала сьогодні Тернопільська міська комунальна лікарня №2. Сучасний автомобіль швидкої допомоги закладу подарувало  Товариство з обмеженою відповідальністю "Се-Борднетце Україна".

Нова карета швидкої допомоги обладнана усім необхідним, аби вчасно і якісно надати медичну допомогу. Автомобілі, які зараз виїжджають на виклики – старі, тому тому новий автомобіль зараз дуже доречний.  Карета швидкої допомоги у Тернопіль приїхала з Німеччини. На закупівлю швидких у бюджеті міста грошей немає, тож залишається сподіватися на благодійників. Місто потребує підтримки від бізнесу, наголошує міський голова Тернополя.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Ми маємо можливість отримати подарунок для міста, подарунок для другої міської лікарні – сучасний автомобіль швидкої допомоги, який відповідає усім вимогам. Його ми зможемо довгий час екмплуатувати і з користю використовувати. Сьогодні  в першу чергу слова подяки керівництву компанії. Вони сьогодні є чудовим прикладом як бути надійним соціальним партнером у співпраці бізнесу і влади. І вони можуть бути добрим прикладом для усіх підприємців Тернополя, як потрібно допомагати тому місту, де ти працюєш і ведеш свій бізнес".

Екхарт Бістрам, генеральний директор ТОВ "СЕ Борднетце-Україна": "Наша стратегія як підприємства – допомагати суспільству і державі, в якій ми працюємо. Тому ми свого часу уже долучалися до таких акцій, допомагали і дитячій лікарні, звичайній лікарні, допомагаємо дітям, які мають вади здоров'я та онкохворим дітям, а це вже є наступний крок нашої допомоги нашому місту".

У Тернопільській міській лікарні №2 допомогу радо приймають. А ще запрошують меценатів до співпраці.

Станіслав Паламар, заступник головного лікаря Тернопільської міської комунальної лікарні №2: "Люди бізнесу розуміють, що все, що вони роблять для медицини міста, то це вони в першу чергу роблять для мешканців нашого чудового міста. Через те ми вословлюємо надію на подальшу співпрацю як з підприємством "Борднетце Україна", так і з іншими підприємствами на користь громадян нашого міста і будемо на це надіятися".