Головна Новини Новостворена пожежна команда Озерної стала до чергування

Новостворена пожежна команда Озерної стала до чергування

468

vlcsnap-2015-11-11-13h17m25s46У селі Озерна Зборівського району урочисто стала до чергування новостворена місцева пожежна команда. Вона виїжджатиме на виклики з восьми населених пунктів, які входять до Озернянської сільської громади. А часу на це відтепер потрібно буде у рази менше.

У селі Озерна Зборівського району стала до чергування новостворена місцева пожежна команда. Це вже третій підрозділ місцевої пожежної охорони, створений на Тернопільщині у цьому році.

– Відновлення пожежних частин, місцевих пожежних частин на території Тернопільської області – це наша стратегія. В цьому році ми вже відкрили 3 місцеві пожежні частини з 26 вже існуючих. Найважливіше, що село Озерна – це є територіальний центр громади озерянської, і наша стратегія полягає якраз в тому, щоб відновити подібні пожежні частини у всіх територіальних громадах на території Тернопільської області, – розповідає голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Територіальна громада Озерної об’єднує 8 населених пунктів Зборівського району, а це близько семи тисяч мешканців. Ними і опікуватиметься новостворена пожежна частина. Раніше ці села обслуговували зборівські пожежники, які не завжди могли вчасно дістатись до місця пожежі. Озернянські вогнеборці на це часу витрачатимуть менше.

– Набагато менше. Бо що зі Зборова їхати допустім в Данилівці, Богданівка – виходило там 30 км. А нам вийде 7, – говорить водій місцевої пожежної команди с. Озерна Ярослав Гавур.


Місцеві пожежники чергуватимуть в цілодобовому режимі і зможуть протистояти вогню до прибуття основних сил. Запевняють: забезпечені усім необхідним обладнанням.

– Думаю, обов’язки свої будемо виконувати добросовісно. Заступив на цю посаду, думаю, що горіти не буде нічого, – каже Ярослав Гавур.

Новостворений підрозділ і його працівників освятили священослужителі та благословили, аби вогнеборці гідно виконували свій професійний обов’язок та після гасіння пожеж живими та неушкодженими поверталися до своїх домівок.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here