Головна Анонс Новостворена поліція. Дивіться у “Межі правди” у вівторок, 13 жовтня на TV-4

Новостворена поліція. Дивіться у “Межі правди” у вівторок, 13 жовтня на TV-4

398

456-300x24014 жовтня  в Тернополі розпочнеться набір в нову патрульну поліцію. Впродовж двох тижнів в Українському домі триватиме прийом анкет  охочих вступити в її лави. До кандидатів чимало вимог, кажуть в обласному управлінні міліції. Як працюватиме патрульна поліція на Тернопільщині, що потрібно аби стати поліцейським? Про це та чимало іншого з перших уст дивіться в прямому ефірі “Межа правди” у вівторок, 13 жовтня.

Гість студії – головний міліціонер Тернопільщини – Олександр Богомол. Початок ефіру о 20 годині. Телефон студії 43-41-00. Свої запитання залишайте на сайті TV-4. Там беріть участь в інтерактивному опитуванні.

Коментарі

2 КОМЕНТАРІ

  1. Я вважаю, що першочергове завдання новоствореної поліції – це безпека в області. Адже поліція, як і колишня міліція, в першу чергу зобов`язана дбати про нашу безпеку. Так, поліцейські, безумовно, повинні відновити довіру до своєї професії, ревно боротися із корупцією але у будь якому випадку основне її завдання зробити так, щоб громадяни нашої країни залишалися в безпеці!

  2. На мою думку, першочерговим завданням новоствореної поліції є відновлення довіри, адже наше суспільство вже давно має мало надії на колишню міліцію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here