додому Новини Новорічний макіяж – важлива складова успіху кожної жінки

Новорічний макіяж – важлива складова успіху кожної жінки

1394

Новий рік – найбажаніше свято не тільки для дітей, але і для дорослих. Для прекрасної половини новорічне свято – це можливість не тільки зануритися у приємні клопоти з вибором подарунків, продумування меню святкового столу, але і вразити гостей і домашніх своїм  вечірнім вбранням і  мейкапом. Щоб результат ваших зусиль зі створення новорічного макіяжу виправдав всі очікування, потрібно знати кілька хитрощів, запевняє Христина Коваль.

Новий Рік 2018 уже близько. Ми вже розповідали в якій сукні зустріти рік собачки, тепер час поговорити про святковий макіяж. Отже, яким має бути ідеальний макіяж для зустрічі з Новим 2018 роком?

Головний колір майбутнього року – жовтий і всі його відтінки. Щоб втілити його у макіяжі очей, найдоречніше скористатися золотими тінями або ж стрілочками, розповідає, професіонал своєї справи, візажист Юля Шевченко. Не забувайте, що Новий рік – це, насамперед, свято, тому й make up повинен бути аж ніяк не повсякденний, а яскравим і урочистим. Якщо ви звикли малювати стрілки, спробуйте замінити чорний лайнер золотими тінями, нанеси їх тонким вологим пензликом по лінії росту вій.

-Тренд 2018 року, це натуральні, не забарвлені брови. Легка недбалість, буде виглядати дуже модно, в даному випадку я зачісую бровки прозорим гелем, розповідає візажист ЮЛЯ ШЕВЧЕНКО.

Вії. Новорічний макіяж повинен бути яскравим, тому профарбуйте й верхні й нижні вії чорною тушшю у кілька шарів, щоб вони виглядали злегка «ляльковими»! Рум’яна. Якщо ви яскраво нафарбували очі, рум’яна вибирайте максимально натуральних відтінків і лише злегка підкресліть вилиці й скроні. Губи. Тут є тільки одне «не варто»: не варто фарбувати губи у новорічну ніч прозорим блиском і тільки ним! Будьте яскравими! Сміливо вибирайте помаду, яку не наважили б наносити в інший день, наприклад, яскраво-червону. Наостанок, мабуть, найголовніше! Не забудь за кілька годин до нанесення новорічного макіяжу добре очистити шкіру.

-Макіяж завершений, образ готовий. Головне, не забувати посміхатися, адже посмішка прикрасить будь-який макіяж.