додому суспільство Новорічно-різдвяні свята розпочались – сьогодні засвітили головну ялинку Тернополя

Новорічно-різдвяні свята розпочались – сьогодні засвітили головну ялинку Тернополя

515

Новорчно-різдвяні свята розпочались. На Театральному майдані Тернополя освятили нову Різдвяну шопку. Традиційно туди поселять і живих овечок. А от головна ялинка області традиціям цьогоріч зрадила. Сьогодні її урочисто засвітили на Майдані Волі. Там же працюватиме ярмаркове містечко. Та це не всі новорічні подарунки для тернополян. Громаді міста тернопільські пластуни передали Вифлеємський вогонь миру.

Сама, але нова. Крім святкової ілюмінації про новорічно-різдвяні свята на Театральному майдані нагадуватиме лише Різдвяна шопка. ЇЇ вже традиційно освятило духовенство. Цьогоріч шопку оновили повністю. У цьому комунальникам допомагав тернопільський Ляльковий театр.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Особлива тим, що вона вперше стоїть на майдані, який пов'язаний не з ялинкою, а нажаль, з подіями, які є, сподіваюсь, переломними в житті нашої держави. Я думаю, що вона буде пов'язана також із позитивом, тому що люди, які будуть приходити сюди, будуть бачити позитив в тому, що є шопка і є їх мрії, які мають збутися".

У середу в шопку планують поселити і овечок. Згадуючи минулорічний гіркий досвід, цього разу сподіваються на розуміння тернополян.

Леонід Бицюра, заступник міського голови Тернополя: "Минулого року наші овечки всім зробили тут подарунок, овечка окотилася і народила. Дуже добрий знак, але нажаль її зловмисники викрали".

Не загрожує викрадення головній новорічній ялинці. Її закріпила сама природа. Комунальники прикрасили, а чиновники урочисто засвітили. Тут, на Майдані Волі у центрі міста відбуватимуться і основні святкування.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Було прийнято рішення про обмеження руху транспорту на ділянці від магазину "Молоко" до катедри для того, щоб там, якщо нам Бог дасть снігу, ми могли покататися на санах, щоб там були всі святкові заходи, торгівля святкова і все, що з цим пов'язано".

План заходів на новорічно-різдвяні свята можна знайти на сайті Тернопільської міськради.