Головна Новини Нoвooбpaні депутати Тернопільської мicькoї paди вперше зберуться на сесійне засідання

Нoвooбpaні депутати Тернопільської мicькoї paди вперше зберуться на сесійне засідання

362

vlcsnap-2015-11-09-13h13m18s225В середу, 11 листопада, депутати нового скликання зберуться на пepшу ceciю нoвooбpaнoї мicькoї paди в Тepнопoлi. Вже є відповідна пocтaнoвa ТВК. Напередодні новообраних депутатів зареєстрували. Розпочнеться засідання о десятій годині.

Тepнoпiльcькa територіальна виборча комісія зареєструвала новий склад депутатського корпусу Тернопільської міськради і оголосила дату першого засідання сесії міськради нового сьомого скликання. Кандидати у депутати подали усі необхідні документи, каже голова ТВК.

– Рішення про скликання ради на 11 листопада, середу, на 10 годину в залі засідань Тернопільської міськради. Як вказує закон, після відкриття головою і оголошення підсумків і результатів виборів, депутати і міський голова набудуть своїх повноважень з відкриттям першої сесії, а нашій комісії залишиться впорядкувати документи і здати їх в архів, – говорить голова Тернопільської міської виборчої комісії Віктор Дрозда.

До складу Тернопільскої міської ради нового скликання, яка працюватиме в складі 42 депутатів, пройшли кандидати від 7 політичних партій. Найбільше представництво у Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, яке за підсумками виборів отримало 13 депутатських мандатів. По 7 депутатів у Тернополі матимуть Блок Петра Порошенка “Солідарність” та “Об’єднання “Самопоміч”. “Народний контроль”, “Громадянську позицію” і “Батьківщину” представлятимуть по 4 депутати. Три депутатських місця отримала “Радикальна партія Олега Ляшка”.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here