додому Новини Нові військові частини продовжують формувати в Україні

Нові військові частини продовжують формувати в Україні

774

vlcsnap-2015-12-02-15h22m34s955Українська армія впевнено стає на ноги. Нові військові частини продовжують формувати в Україні. Фізично здорових, охочих стати професійним захисником, мати високу заробітну плату і користуватись відповідними пільгами, запрошують на контрактну службу. Зокрема, сьогодні комплектують військову частину “Польова пошта В-3950”. Це гірськоштурмова бригада, яку формують  у Білій Церкві, що на Київщині, для подальшої дислокації на Західній Україні.

– Постійний пункт дислокації планується в місті Коломия Івано-Франківської області. Командир бригади – герой України, підполковник Зубанич Василь Іванович. Бригада потребує людей,  які б якісно виконували свій військовий обов’язок. На даний час можна звертатись до військових комісаріатів районів Тернопільської області, в міський військовий комісаріат, з метою піти на службу за контрактом до цього підрозділу, – розповів офіцер 10 гірськоштурмової бригади Олександр Музика.

Потрібні в бригаду офіцери, сержанти, солдати. Коли сформується військова частина, новобранці пройдуть бойові навчання на одному із українських полігонів. Після цього десяту гірськоштурмову бригаду передислокують у Коломию Івано-Франківської області.