![передача машин](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/03/передача-машин-640x360.jpg)
Пожежно-рятувальні підрозділи Тернопільщини отримали сім нових пожежних автомобілів, оснащених сучасним обладнанням. Нові автоцистерни можуть перевозити до місця пожежі 5 тонн води та 500 літрів піноутворювача. Такі машини завжди у потребі, адже за рік повномасштабної війни Тернопільщина передала чимало пожежних автомобілів до областей, де ведуться активні бойові дії.
Загалом, до кінця першого півріччя автопарк пожежно-рятувальних підрозділів нашого краю має поповнитись на 22 таких машини.