Головна Новини Нові підручники отримають цього року учні 3-х і 6-х класів українських шкіл

Нові підручники отримають цього року учні 3-х і 6-х класів українських шкіл

327

vlcsnap-2014-08-14-15h37m42s73Нові підручники отримають цього року учні третіх і шостих класів українських шкіл. Для третьокласників книги вже розподілили по школах. Книги для учнів шостих класів поки що не отримали, коментують в міському інформаційно-методичному центрі освіти. Подбали і про першокласників. Найменші школярі свої комплекти книг отримають у День знань, 1 вересня.

Підручниками майбутніх третьокласників забезпечили ще навесні цього року. Книги школи отримали у повному обсязі – 105-120%. Усі підручники яскраві, з цікавими малюнками і з твердими палітурками.

– Єдине, можливо, ось через ці палітурки підручники трохи заважкі. Портфель для учня такого як в першому, другому, третьому класі, то трошки буде заважкий.  Але вони дуже яскраві, дуже цікаві і привабливі, дітям буде приємно працювати з такими підручниками, – розповідає методист бібліотечних фондів ТКМЦ Науково-освітніх інновацій та моніторингу Ольга Кульчицька.

Підручники є різних авторів, для спеціалізованих і звичайних шкіл. Що ж до їх змісту, то тут є позитивні зміни. Ольга Кульчицька каже, нарікань зі сторони вчителів на помилки у книгах уже менше.


– Були незадоволені букварями Захарійчука, математикою Ривкінда. Потім, коли ці автори приїжджали до нас, вони зустрілися, автори видали зошити по цих підручниках, як з ними працювати. Коли вже йшла жива співпраця між вчителем і  автором, то думка кардинально помінялася і зараз вчителі задоволені, – говорить Ольга Кульчицька.

На свято Першого дзвоника найменші школярі отримають комплекти підручників. Про це вже подбали у міському центрі науково-освітніх інновацій. Жоден першокласник не повернеться додому без книг. Підручників вистачить на всіх, так нас запевнили в управлінні освіти.

– Тих підручників, які ми маємо, то їх повністю вистачить на 1 клас, щоб забезпечити їх на 1 вересня повністю комплектами підручників і проблем не буде абсолютно. Якщо навіть якогось відсотка не буде вистачати, то є райони і ми практикуємо те, щоб позичити там. Ми даємо їм свої підручники, якщо їм не вистачає, або і беремо у них, – каже методист бібліотечних фондів ТКМЦ Науково-освітніх інновацій та моніторингу.

Досі немає підручників для учнів шостого класу. Ці книги мають бути нові, які відповідають сучасній навчальній програмі. Коли привезуть підручники інформації поки немає.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here