додому Новини Нові люди зможуть змінити країну, переконаний Володимир Шемаєв

Нові люди зможуть змінити країну, переконаний Володимир Шемаєв

583

vlcsnap-2014-10-22-15h11m27s16Молодь має зайняти активну позицію у розвитку держави, про це заявив голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Демократична спілка студентів “Студентська платформа”. Всі, хто вже був при владі, мали шанс змінити країну, але ніхто ним не скористався. Нові люди зможуть це зробити, переконаний Володимир Шемаєв.

– Нову країну повинні будувати нові партії, нові люди. Нам би хотілося, щоб у парламенті були саме такі сили і тоді з ними можна буде формувати коаліцію і думати і писати закони, а не те, що відбувається останні 23 роки, коли партії приходять до парламенту, але продовжують відстоювати інтереси крупного капіталу. Жодного соціального закону за останні 7 років не було прийнято, – вважає голова Всеукраїнської ГО “Демократична спілка студентів “Студентська платформа” Володимир Шемаєв.

Треба відходити від лідерських партій і проектів, вважає Володимир Шемаєв. Тому виборцям необхідно добре проаналізувати політичні сили і вибрати з них справжні, а не передвиборчі проекти.

– Наше суспільство зараз психологічно зростає, особливо після Євромайдану, після всіх цих подій лютневих і на Сході. Нам треба переходити до ідеологічних партій. Повинні бути люди в парламенті представлені, які захистять сьогодні не тільки державність і соборність нашої країни, а й ту людину. Наше принципове завдання сьогодні – убезпечити Україну від третього, так званого соціального майдану проти бідності і зубожіння населення, – каже Володимир Шемаєв.