додому Новини Нові ліжка сучасні реабілітаційні ліжка з електроприводом з’явилися у Тернопільській міській комунальній...

Нові ліжка сучасні реабілітаційні ліжка з електроприводом з’явилися у Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги

369

Нові ліжка сучасні реабілітаційні ліжка з електроприводом з’явилися у Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги.

Таке оновлення стало можливим завдяки Ротарі в Україні / Rotary in Ukraine, які від початку війни допомагають медичним закладам України. У межах гуманітарного проєкту «Rotary Hospital Beds», Rotary Club Cherkasy у партнерстві з німецьким twin-club RC Steinfurt, D1870 забезпечив лікарню швидкої допомоги комплектами нових сучасних реабілітаційних ліжок з електроприводом.
Для нас це дуже важлива підтримка, адже у лікарні швидкої допомоги проходять лікування велика кількість захисників України. Ми прагнемо забезпечити їм не лише найкращу медичну допомогу, але й комфортні умови перебування. Все отримане обладнання вже встановлене у стаціонарному та травматологічному відділеннях нашого медичного закладу, – розповіли у медзакладі Тернополя.