![Лікарня швидкої допомоги](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/438092707_893921159200846_548669726232708015_n-640x427.jpg)
Нові ліжка сучасні реабілітаційні ліжка з електроприводом з’явилися у Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги.
Таке оновлення стало можливим завдяки Ротарі в Україні / Rotary in Ukraine, які від початку війни допомагають медичним закладам України. У межах гуманітарного проєкту «Rotary Hospital Beds», Rotary Club Cherkasy у партнерстві з німецьким twin-club RC Steinfurt, D1870 забезпечив лікарню швидкої допомоги комплектами нових сучасних реабілітаційних ліжок з електроприводом.
![](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/439237135_893921015867527_9037693021195617140_n-1024x768.jpg)
Для нас це дуже важлива підтримка, адже у лікарні швидкої допомоги проходять лікування велика кількість захисників України. Ми прагнемо забезпечити їм не лише найкращу медичну допомогу, але й комфортні умови перебування. Все отримане обладнання вже встановлене у стаціонарному та травматологічному відділеннях нашого медичного закладу, – розповіли у медзакладі Тернополя.
![](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/439237108_893921185867510_9160505289977208084_n-1024x683.jpg)