додому Новини Нові дитячі садочки та ще додаткові групи планують відкрити цього року в...

Нові дитячі садочки та ще додаткові групи планують відкрити цього року в Тернополі

581

vlcsnap-2015-01-28-19h19m35s1Два нових дитячі садочки та ще шість додаткових груп у діючих дошкільних навчальних закладах планують відкрити цього року в Тернополі. На це в міському бюджеті  передбачили понад 2 мільйони гривень. Влада міста каже, це дозволить позбутися проблеми черг у дитячих садках.

Згідно з новим законодавством, усі витрати на утримання дитячих садочків та позашкільних навчальних закладів здійснюватимуться виключно за рахунок міського бюджету. Цьогоріч в головному фінансовому документі Тернополя виділили значну суму грошей на відкриття нових груп в дитячих садках.

– Частина галузі освіти перейшла на утримання органів місцевого самоврядування і в нас на сьогодні найбільш гострою проблемою в цій галузі є забезпечення місць в дошкільних навчальних закладах. В нас створена електронна черга, на сьогоднішній день місто не може покрити всі потреби для розприділення дітей в дошкільні навчальні заклади. Цього року виділили великий фінансовий ресурс, – пояснила заступник міського голови Тернополя Вікторія Остапчук.

Відтак в Тернополі планують відкрити два нових садочки у мікрорайонах “Дружба” та “Сонячний” та ще шість додаткових груп. Загалом це 18 нових груп в дитячих садках Тернополя, які дозволять забезпечити півтисячі додаткових місць для дошкільнят. Приблизно така ж кількість дітей сьогодні перебуває у черзі в дитячий садок, каже Вікторія Остапчук.

– На сьогоднішній день управлінням пораховано, що у разі відкриття такої кількості груп, ми зможемо повністю закрити потребу в місцях в дошкільних навчальних закладах.