Головна благоустрій Нове вуличне освітлення встановлять на п’ятнадцяти вулицях Тернополя

Нове вуличне освітлення встановлять на п’ятнадцяти вулицях Тернополя

325

Нове вуличне освітлення встановлять на 15 вулицях Тернополя. Обійдеться міському бюджету таке оновлення у мільйон гривень. Вуличне освітлення планують замінити на різних масивах Тернополя.

У першу чергу в Тернополі замінять старі ще радянські світильники, які працюють на лампах розжарювання. Так міська влада планує економити на електроенергії. Нові лампи споживають її втричі менше. Ще до Великодня нові світильники встановили на вулиці Сагайдачного.

– Дані світильники є світлодіодні. Це наш місцевий виробник – завод "Ватра". Якщо ті споживали 300-400 Ват електроенергії, то ці споживають тільки 100, а дають світловіддачу таку ж саму. Їхній гарантійний термін служби – понад 15 років. Мають гарний вигляд,  гарно вписалися в існуючий архітектурний ансамбль. Тобто, маємо достатньо якісне освітлення, яке відповідає усім необхідним нормам, – пояснює міський голова Тернополя Сергій Надал.

Наступними нове освітлення отримають частина вулиць на масивах "Пронятин" і "Дружба". Окрім заміни самих світильників проводять і оновлення лінії.

– Старі наші вуличні лінії були на проводах. Провода теж старі, обриваються і це викликає багато неприємностей. Ми проводимо капітальний ремонт і замінюємо повністю і світильник, і міняється провід на кабель, – говорить директор КП "Тернопільміськсвітло" Олег Лехіцький.

Окрім 15 вулиць, на яких планують цьогоріч замінити ліхтарі, залишиться ще чимало роботи і на наступні роки. У планах комунального підприємства – заміна ламп на деяких вулицях на масивах "Дружба", "Новий світ" і поблизу Старого парку.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here