додому Новини Нове медичне обладнання отримали спеціалісти відділення кардіохірургії та трансплантології Тернопільської обласної клінічної...

Нове медичне обладнання отримали спеціалісти відділення кардіохірургії та трансплантології Тернопільської обласної клінічної лікарні

487
“Сучасної кардіохірургії немає без сучасної діагностики”. Нове медичне обладнання отримали спеціалісти відділення кардіохірургії та трансплантології Тернопільської обласної клінічної лікарні. Сучасний УЗД-апарат допомагатиме лікарям під час різних видів операцій на серце. Тетяна Скиба знає подробиці.
Відтепер кожна операція на серце в Тернопільській обласній клінічній лікарні не проходить без використання сучасного УЗД-апарату. У стінах медичного закладу він з`явився нещодавно, та вже здобув свою прихильність серед лікарів.

Сучасної кардіохірургії немає без сучасної діагностики, переконують лікарі. Відтак, такий прилад, кажуть експертного рівня. Наразі діагностичний апарат такої потужності та формату – єдиний в нашій області.

Представники Тернопільської ОВА зазначають: одне з завдань на сьогодні – створити умови для того, аби до розвитку медицини в області могли також долучитися підприємці. Відтак, новий діагностичний комплекс в обласній клінічній лікарні допомогли придбати благодійники.

Медики відділення кардіохірургії та трансплантології Тернопільської обласної клінічної лікарні сподіваються, що це тільки початок у їхній роботі, можливість дбати та рятувати людські життя.