Головна здоров'я Нове ендоскопічне обладнання для Тернопільського обласного онкодиспансеру передали благодійники

Нове ендоскопічне обладнання для Тернопільського обласного онкодиспансеру передали благодійники

769

vlcsnap-2015-12-22-18h49m56s018Нове ендоскопічне обладнання для виявлення патологій стравоходу, шлунку, дванадцятипалої та товстої кишки з’явилось в Тернопільському обласному онкологічному диспансері. Його купили за гроші благодійників. Лікарня такої апаратури потребувала, адже мала застаріле обладнання.

Раніше у кабінеті ендоскопії Тернопільського обласного онкологічного диспансеру стояло обладнання ще з минулого століття. Та завдяки благодійникам нещодавно тут з’явилась нова апаратура вартістю майже 800 тисяч гривень.

– Гастроскоп, колоноскоп з набором інструментів, з освітлювачами, з відсмоктувачем електричним новим якраз для ендоскопічного обладнання. Нова апаратура, яка вже була апробована в роботі, вона дає більші можливості. Ми можемо побачити все необхідне вже, скажемо, без зусиль, тому що якість оптики прекрасна, – розповідає лікар-ендоскопіст КУ ТОР “Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер” Лілія Семенюк.

Ендоскопічне обладнання використовують для виявлення патологій стравоходу, шлунку, дванадцятипалої та товстої кишки. Нова апаратура дозволяє скоротити тривалість обстеження та кількість неприємних моментів. З її допомогою лікар може оглядати ділянки органів, які було важко обстежити на старому обладнанні. За допомогою цього обладнання, кажуть медики, можливості обстеження пацієнтів зросли, стало легше підбирати тактику лікування, виявляти рак чи передракові захворювання на ранніх стадіях.

– За допомогою якісного нового обладнання ми можемо і швидше обстежувати пацієнтів, зменшується нагрузка на лікаря Це обстеження легше переносить пацієнт і таким чином ми частіше добиваємося бажаного результату в діагностиці. Хочу подякувати представникам великого бізнесу і, зокрема, директору компанії Ігорю Гуді, який звернув погляд на наш заклад, – говорить головний лікар КУ ТОР “Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер” Леонід Шкробот.

– Це обладнання – це наш вклад, який, ми сподіваємось, що принесе користь нашим тернополянам. І хочу сказати, що бізнес, я, як представник бізнесу, мають бути соціально відповідальним. І він має в такий складний час в умовах війни. в умовах кризи брати на себе такі відповідальні функції. Як приклад, ми закупили це обладнання. Нам дуже приємно, що обладнання потрібне онкологічній лікарні. Закликає всіх підприємців, бізнесменів долучатися, – каже директор будівельної компанії «Креатор-буд» Ігор Гуда.

Всього на обліку в обласному онкодиспансері перебуває 23 тисячі пацієнтів.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here